Sayfa 680/787 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon
Arama sonucu : 6291 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Hadi sakin olup düşünelim: Mal dağıtmak isteseniz bir kâğıdı bir anda yüzde 13 düşürür müsünüz? Hemen ardından tabana değdirip hafif kaldırır mısınız? Anlık banka verileri bile takip edemedi. Kâğıt 8,64'e düşmüş, anlık veri kısmında alış 9,61 yazıyordu. Böyle puştlk görmedim vesselam.
    hocam olay amerialıların acılısıyla gerceklesti muhtemelen bizim coniler panikle tüm malı sattılar serbest fiyattan.. bizim için daha iyi , çıksınlar da rahat rahat yükselsin ..

firmanın yeterli nakiti var, şartlar firma lehine şimdilik . bugun olmasa yarın yükselir sanki .. bugun yarından kastım bır ıkı gun degıl yanlıs anlasılmasın .. gelecekte kastım ..

2.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    hocam olay amerialıların acılısıyla gerceklesti muhtemelen bizim coniler panikle tüm malı sattılar serbest fiyattan.. bizim için daha iyi , çıksınlar da rahat rahat yükselsin ..

firmanın yeterli nakiti var, şartlar firma lehine şimdilik . bugun olmasa yarın yükselir sanki .. bugun yarından kastım bır ıkı gun degıl yanlıs anlasılmasın .. gelecekte kastım ..
    Diyelim ki öyle oldu. Malı kaptırana daha aşağıdan mal alma fırsatı niye veriyor? Keşke biz de kaptırsaydık! Şaka bir yana, enteresan olaylar... Çarşamba ve Perşembe takaslarına bir bakalım, bir şey görebilecek miyiz?

3. Bugün saat 12'den önce bakmadım piyasaya. Şimdi fark ettim ki bugün 3 kez devre kesmişiz. Nasıl oldu merak ettim şimdi.

4.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Bugün saat 12'den önce bakmadım piyasaya. Şimdi fark ettim ki bugün 3 kez devre kesmişiz. Nasıl oldu merak ettim şimdi.
    genel itibariyle spk da birisi oturuyor, BIZIM az bişey yükselirse anında kesiyor devreyi düşüş serbest , ama bir iki kademe çıkarsa anında durduruyolar..

5.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Bugün saat 12'den önce bakmadım piyasaya. Şimdi fark ettim ki bugün 3 kez devre kesmişiz. Nasıl oldu merak ettim şimdi.
    2 gün önce büyük hareket öncesi 8.40 tan sattığımı söylemiştim ortaklar. Ben sattıktan sonra 10.50 ye kadar çıkıp 8 in altına indi. Takip ediyorum. Bugün 7.10 tabandan dönmüş. Devre kesici yüzde 5 lik marjlarda girecekmiş artık. 30 dk sürecek.
    Bugün çok asansör hareket etmiş. Sanırım 5 defa kesici girmiş. Yani zaten 3 saat hiç işlem olmamış.
    Tekrar alıp almamakta kararsızım. Alırsam buraya yazarım. Şu an için hiç hissem yok.

6. 0,25'te devre kesmiş gibi ölü bir vaziyette duruyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    2 gün önce büyük hareket öncesi 8.40 tan sattığımı söylemiştim ortaklar. Ben sattıktan sonra 10.50 ye kadar çıkıp 8 in altına indi. Takip ediyorum. Bugün 7.10 tabandan dönmüş. Devre kesici yüzde 5 lik marjlarda girecekmiş artık. 30 dk sürecek.
    Bugün çok asansör hareket etmiş. Sanırım 5 defa kesici girmiş. Yani zaten 3 saat hiç işlem olmamış.
    Tekrar alıp almamakta kararsızım. Alırsam buraya yazarım. Şu an için hiç hissem yok.
    Sayın Adanalı01 gözüm ekranda devre kesmiş bekliyor...yeni müsait oldum. 7,5 a doğru gelirse biraz almayı düşünüyorum. nede olsa 12 den almış küçük yatırımcıyız.

YTD.

Sayfa 680/787 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •