Sayfa 731/787 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781 ... SonSon
Arama sonucu : 6289 madde; 5,841 - 5,848 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. 19.70 i gösterdiler ancak çok hızlı tekrar 20 nin üzerine attı. Bu hareketler boş değil gibi. Y.T.D

GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    buyrun bi göz atın AEFES var 20 TL idi teçen hafta fiyatı 14 temmuzda 1,77 tl nakit temettü verecek hisse başına.. şuan fiyatı 21,8

BIZIM toptan fiyat 21 TL dağıtacağı temettü 17 kuruş ..
    Benim yaptığım ilk şey tren gelmeden önce kulağımı raylara dayayıp sesi duymaya çalışmaktır. Her zaman fiyatların önce hareket ettiğine temel verilerin daha sonra geldiğine inanırım.

P.TUDOR JONES - Trader ,Fon Yöneticisi
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

3.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Benim yaptığım ilk şey tren gelmeden önce kulağımı raylara dayayıp sesi duymaya çalışmaktır. Her zaman fiyatların önce hareket ettiğine temel verilerin daha sonra geldiğine inanırım.

P.TUDOR JONES - Trader ,Fon Yöneticisi

abi bunlar hep beylık sözler, bizim borsaya uymuyor bizde batan firmalar tavan tavan gidiyor, kar eden firmalar taban taban

4.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    abi bunlar hep beylık sözler, bizim borsaya uymuyor bizde batan firmalar tavan tavan gidiyor, kar eden firmalar taban taban
    Ben borsada sebep sonuç ilişkisi aramayı bırakalı yıllar oldu sevgili kennym.. Reel olan rakamlardır gerisi boş.. Misal Portföyümde 4.5 f/k değerinde Sahol olmuş olsa veya THY, Petkm, vs... Bana getirisi ne olacaktı.!?

Bundan sonrası için olabilir ama bu zamana kadar giden hisselerde fırsatları kaçırmış olacaktım...

Borsada en önemli kural herşeyin sebebini öğrenmemeye çalışmaktır.. Sebebini öğrendiğin an 20 durak gitmiş olur zaten..

Sonuçta şirketi nikahımıza almadık. Elbet gün gelecek vedalaşacağız...

COR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5. hayırlısı olsun ..

6. Burda beklentiniz nedir? 30 tl olur mu

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by 1event Yazıyı Oku
    Burda beklentiniz nedir? 30 tl olur mu

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    21.25 üzerinde aylık ve haftalık kapanış yaparsa büyük çanağı tamamlamış olur. Olmaz diye bi şey yok..

8. yine bir yıldız holding farki...hunharca dusuyor.Allah sabırlar versin arkadaşlar����

Sayfa 731/787 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •