Sayfa 714/787 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764 ... SonSon
Arama sonucu : 6289 madde; 5,705 - 5,712 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Haftalik aylik pasta paylasabilicek var mi lutfen?

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir

2.  Alıntı Originally Posted by serkan1310 Yazıyı Oku
    Haftalik aylik pasta paylasabilicek var mi lutfen?

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir
    gunluk pastalar var su adreste ..

https://www.yatirimkredi.com/bist100...imlari-liste-2

3. Bu arada yabancı oranı dusmeye basladı.. yurtdısındakı bıyıklı aldıklarını yedıre yedıre verıyor sımdı ..

4.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    Bu arada yabancı oranı dusmeye basladı.. yurtdısındakı bıyıklı aldıklarını yedıre yedıre verıyor sımdı ..
    sn kennym ..affınıza sığınarak soruyorum. Mal yedirdiklerini nasıl anlıyorsunuz? Cevap verirseniz sevinirm. iyi günler

5. hacim degerlerini inceleyin .. zirvede max hacim olusmus, sonrasında da vere vere inmiş.

bu kagıdın bu kadar hacmi hiç olmadı hocam, burdaki arkadaşlar bilir, geçmiş sayfalara gidip bakabilirsiniz.

6. 60 Milyon sermaye 1 tllik kagıtlrdan 60 milyon adet. %55 yıldız holding %10 EMAP %35 halka açık .

%35 = 21 milyon lot hisse.

24 Nisan işlem hacmi 8,6 milyon lot . 7,6 milyon satıştan 0,8 milyon lot alıstan.

bak halka açık hisselerin nerdeyse yarısı kadar kısmı 14,79 tepesinde satmışlar. sonrası hacim yarılaya yarılaya düşmeye devam etmiş..

ya çok saglam bir alıcı gelip aktiften toplayacak ya da buyuk bir kitle yakaladılar.. senaryo 2.seçeneğe daha yakın. hele ki bu kağıt için.

geriye yonelık sayfaları inceleyin, önceki bilancolarda da buna benzer hareketler yaptılar hiç bu kadar abartmamışlardı.

7. SN KENNYMN ..Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

8. arkadaslar nacizana tavsiyem ortalama dusurmek icin alin yapmayin aldikca duser bu meret...ben bu sefer farkli olur dedim ama yine olmadi nasip iste insan basireti baglaniyor.memlekette tek bir mac oynanmiyor.spor hisseleri tavan gidiyor.gelde yatirim yap memleketimm benimm...Ytd

Sayfa 714/787 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •