Sayfa 716/787 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766 ... SonSon
Arama sonucu : 6289 madde; 5,721 - 5,728 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. ben yjne fena tongaya geldimm....resmen basiretim baglanmis amk...

2. valla bana 10 kere yedirdi artık 11 de dedim yeter ben bu oyuna bir daha gelmem bunaldım yoruldum.. buraya da yazdım satışımı

3. utanmadan 3 milyon kar açıkladılar gene yav , çıldırmamak elde değil.. gelen para hep gidiyor biryerlere ..
    Son düzenleme : kennym; 06-05-2020 saat: 23:56.

4.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    ben yjne fena tongaya geldimm....resmen basiretim baglanmis amk...
    Syn grando ben de sizin gibi 6 seneyi askin suredir kagittayim ve zarar inanilmaz boyutlarda. Syn kennym haklidir sonuna kadar grubun adiliklerini anlatti defalarca ve o 11nci de tongaya dusmedi kendi tabiriyle. Lakin enseyi tamamen karartmamak lazim. Bu seferki hareket kanimca oncekilerden farkli, en basta hic bu kadar yuksek islem hacmi yaptirmamislardi, ki gercekten keriz avliyor olsalar daha volatil bir sekilde hoplatir ziplatirlardi asagi yukari... sadece son yaptigi tavandan sonra operasyonu sadece asagi yonlu sonlandirma isine girismezlerdi. Bence bu kez eskiden beri kagitta olan yuklu kyleri bayagi bir doktuler. Tahminim odurki mayis ayi da boyle gider muhtemeldirki 10un altina dahi sarkitirlar ama sonrasinda 20 hareketi baslar. Adamlar bundan sonra teknigini de daha anlamli gosterme gayretine gireceklerdir kagidin ki 3 yil sonra degisik fonlara ve baska kylere cok yuksek degerlenden tekrardan iteleyebilsinler. Lafin ozu bu operasyonu bunlar 2 dolardan millete kagit kaktirmak icin yapmamislardir diye umit ediyorum... Boyle olmazsa tutttukki ne tuttuk olur ve artik sizlanir dururuz bi 2 sene daha. Nihayetinde syn kennym soyluyordu ya eninde sonunda digerleri gibi gidecek bu kagit ta, ama giden zamana yazik oluyor iste...

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir

5.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    utanmadan 3 milyon kar açıkladılar gene yav , çıldırmamak elde değil.. gelen para hep gidiyor biryerlere ..
    Hocam bu seref yoksunlari birgun artik kari bu sirketin hesabina yazdirip kagidi goturmeye niyet ettiklerinde bilancodaki hangi kalemlerde bu duzelmeleri gormeye baslariz? Daha dusuk gross satis maliyetleri ile birlikte yuksek brut kar marji ile mi, yoksa daha asagilardaki farkli kalemlerde; borclar yada degisik gider kalemleri vesaire iyilesmelerinde mi goruruz? Hani siz bunlar butun kari kendilerinin liste disi sirketlerine yediriyorlar, pasifik vesaire, diyordunuz ya ona istinaden soruyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    o akbank Mulkerin kendisi degilse hiçbişey bilmiyorum ben .. tepeden 7 milyon hisse satmak için dışardan 1 milyon hisse aldı işte ..
    Ben de şirketin Cıtı üzerinden işlem yaptığını düşünüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by serkan1310 Yazıyı Oku
    Syn grando ben de sizin gibi 6 seneyi askin suredir kagittayim ve zarar inanilmaz boyutlarda. Syn kennym haklidir sonuna kadar grubun adiliklerini anlatti defalarca ve o 11nci de tongaya dusmedi kendi tabiriyle. Lakin enseyi tamamen karartmamak lazim. Bu seferki hareket kanimca oncekilerden farkli, en basta hic bu kadar yuksek islem hacmi yaptirmamislardi, ki gercekten keriz avliyor olsalar daha volatil bir sekilde hoplatir ziplatirlardi asagi yukari... sadece son yaptigi tavandan sonra operasyonu sadece asagi yonlu sonlandirma isine girismezlerdi. Bence bu kez eskiden beri kagitta olan yuklu kyleri bayagi bir doktuler. Tahminim odurki mayis ayi da boyle gider muhtemeldirki 10un altina dahi sarkitirlar ama sonrasinda 20 hareketi baslar. Adamlar bundan sonra teknigini de daha anlamli gosterme gayretine gireceklerdir kagidin ki 3 yil sonra degisik fonlara ve baska kylere cok yuksek degerlenden tekrardan iteleyebilsinler. Lafin ozu bu operasyonu bunlar 2 dolardan millete kagit kaktirmak icin yapmamislardir diye umit ediyorum... Boyle olmazsa tutttukki ne tuttuk olur ve artik sizlanir dururuz bi 2 sene daha. Nihayetinde syn kennym soyluyordu ya eninde sonunda digerleri gibi gidecek bu kagit ta, ama giden zamana yazik oluyor iste...

katılıyorum uzun suredır hisse kıvranıyor, muhtemeldir ki 20 üzeri bir hareket yapacaklar , ama ne zaman işte sorun burda.. şuan bu grubun deli gibi borcu var.. belki de bu nedenle burda buyuk hareket başlatıp eski zirveyi geçecekler, hazır konjoktor de yardım edıyorken , sonra bu bilançonun deli gibi kar yazmasıyla 1 yıl boyunca tepelerden tepeye kosturup itelemeleri olabilir ama bu gercekten uzun bir süreç .. bu adamlar kısa yoldan vurup kaçmaya daha yatkınlar..

bilemiyorum belki de 7 yıl boyunca o kadar yorulduk ki saglıklı yorum yapamıyoruz.. açıkçası aylıklara haftalıklara baktıgımda buyuk bir trend gorunuyor, ama gel gelelim bu trend neye istinaden olacak, şirkette kar yok bişey yok ..

hadi hisseye 10 lira verelim , ne için ??? yıllık 25 kuruş temettü için mi ? o da gönlünden koparsa .. yoksa o da yok ..

bilemiyorum , benim bu adamlara artık daha temkinli yaklasıyorum bunca olaydan sonra. umrumda degil düşerse dibinden alırım düşmezse daha da bu hisseye bu seviyelerden girmem.. bi kere girdim pişman oldum ..

beklerim ..

8. işlem yaptıgı 2 ana firma var bu elemanların o kısım öneli..

ama esas kalem benim gördüğüm kadarıyla ; satış iskontoları

Sayfa 716/787 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •