Sayfa 632/786 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon
Arama sonucu : 6287 madde; 5,049 - 5,056 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Yayı bu kadar gerdikten sonra %10 dan aşağısı kurtarmaz bilmiş ol...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

2.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Artık yarın tavan dışında bir alternatif bırakmadın. Pazartesiden bu yana yüzde 5 lik hareket etmek varken neden bu kadar sıkıntı yaptınız gardaş. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
    Ben zorlanırsın bir güne sığdırma demiştim. Bak zorlandın işte.

3. Bende bu kadar kasmalarını beklemiyordum. Son düşüncem dalga yapısını ekte göndermeye çalışıyorum.
    bizim market.jpg

4. hisse gündemimde burada bu işi bilen arkadaşlarım var biraz geriye dönük topiği gezdim boll kazançlar

5. Yanilt bizi bizim..

Bi kere de Yanilt da mutlu olalim.. Sunun surasinda 21 tl ye ne kaldi ha gayret..

6. Ul an gideceksin bellli de, biraz daha toplarmıyım kafasında haftalardır kastırıyorsun... Şu güzelim grafiğin hakkını vermezsen tüüü yazıklar olsun sana....

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

7.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Ul an gideceksin bellli de, biraz daha toplarmıyım kafasında haftalardır kastırıyorsun... Şu güzelim grafiğin hakkını vermezsen tüüü yazıklar olsun sana....

cuma gunu işlem hacmi 3 milyon lot ..

bugun 1,7 milyon .. belli ki bir yerlerde bazı algoritmaları tetiklemiş, bu kadar al sat yapılabilmesi bile mucize

günde 20 k ile tamamladıgı günler oluyordu yahu .. şuna bak

Bugün merry yüklü satıyor ben önemsememeyi tercih ediyorum algı yapıyorlar Allah mahçup etmesin inşallah

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 632/786 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •