Sayfa 562/574 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572 ... SonSon
Arama sonucu : 4590 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    hadi bizimki 5 ay önce 11,50 lerden maliyetli.
    11.50 demesen iyiydi...!

Şimdi oraya kadar düşmek isteyebilir...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    11.50 demesen iyiydi...!

Şimdi oraya kadar düşmek isteyebilir...
    14 altı zaten 11,50 görünüyor. önce 12,75 sonra 11,50.. sizin gibilerde geliyorsa bence kesin görürüz oraları.

peki malı kimden alacaklar, herkes alttan toplamak için çaba sarfediyor.. birbirinizlemi dalaşacaksınız? KY nin malı zaten cücük kadar. sen alacaksın 20 KY nin malını, senin gibi birkaç kişi daha geldi diyelim.... bu adamlar malı senden almak için uğraşmayacakmı? gedzada olmadımı aynısı? satmadınmı malını?
    Benden düşerken alamayacaklarını biliyorlardır...

Yukarı çıkarsa ciddi ciddi isterlerse veririm...

Ne zaman istediler de vermedim...?

GEDZA 'da benden almak istediklerinde ben hep daha fazlasını aldım. Sonra ısrarla almak isteyenlere, zirvelerde vermeye başladım... Neden verdiğimi az çok biliyorsundur...

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Benden düşerken alamayacaklarını biliyorlardır...

Yukarı çıkarsa ciddi ciddi isterlerse veririm...

Ne zaman istediler de vermedim...?

GEDZA 'da benden almak istediklerinde ben hep daha fazlasını aldım. Sonra ısrarla almak isteyenlere, zirvelerde vermeye başladım... Neden verdiğimi az çok biliyorsundur...
    işte tamda burada farklılık var. gedzada mal istediklerinde yukarı çekip aşağı sallıyorlardı. burada hep aşağı iteliyolar. yarın bir dene istersen yaz bir yere 5-10 bin lot bak ne hale geliyo tahta

14 altı zaten 11,50 görünüyor. önce 12,75 sonra 11,50.. sizin gibilerde geliyorsa bence kesin görürüz oraları.
    Dediğim gibi; kaybedilen malların yerine konması ile ilgili sanırım...

Ne zaman olur, nasıl olur bilemem. Fakat düştükçe toplamakta fayda olduğunu düşünüyorum. Zaten alacak öyle pek fazla hisse de kalmadı...!

6. Çok merak ediyorum, Mevcut arsasının değerini değerlemeye kalksa ne kadar çıkacak.
    9.5M duran varlığı var.
    Sadece arsa değeri 60M un altındaysa bir şey bilmiyorum.

7. Plastikkart Silivri ilçesi Alipaşa Mahallesi 320 ada 2 parselde kayıtlı 12.087,04 m2 üzerinde 9.000 m2 kapalı alanlı fabrika binasında faaliyet gösteriyor. Bölgedeki rayiçlere göre arsa değeri yaklaşık 36 milyon tl, fabrika bina değeri 18 milyon tl olarak alındığında arsa+fabrika 54 milyon tl gibi bir değerlemeye sahip. fabrika içindeki makine ve teçhizat ile ilgili bilgi olmadığından onun değerlemesi ile alakalı çıkarımda bulunamadım.

8.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    ihtimal vermiyorum bakalim...

Sayfa 562/574 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •