Sayfa 640/644 İlkİlk ... 140540590630638639640641642 ... SonSon
Arama sonucu : 5145 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

1.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Konu yükselmesi değil ,. .. Düşüş kanalını kırmasıydı.
    Fon satışları tamamlanana kadar izler yatırımcı, yatay bir bant oluşacak gibi.
    Bu piyasa adam bırakmaz rally öncesi.
    Rally ongorunuz de biraz enteresan... kokuşmuş düzen var.......hergun yeni şeyler ogrenmesek de ,muktedirlerin rant kavgasiyla onlarin agzindan duyuyoruz....ulkede coken çöken e...guleriz aglanacak ahlimize.....
    Yau vatandaş mafya liderinin soylediklerine hukumet yetkilisinden de cok inaniyorsa! yabancı yatırımcı ne yapsin?
    Rally i yabancı yatırımcı mı yapacak yoksa para basıp ucuz kredi dağıtıp bu paralarla borsaya girip batan ky mı?

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

2.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Rally ongorunuz de biraz enteresan... kokuşmuş düzen var.......hergun yeni şeyler ogrenmesek de ,muktedirlerin rant kavgasiyla onlarin agzindan duyuyoruz....ulkede coken çöken e...guleriz aglanacak ahlimize.....
    Yau vatandaş mafya liderinin soylediklerine hukumet yetkilisinden de cok inaniyorsa! yabancı yatırımcı ne yapsin?
    Rally i yabancı yatırımcı mı yapacak yoksa para basıp ucuz kredi dağıtıp bu paralarla borsaya girip batan ky mı?

Ne çekiyorsak biatcilar 'yu,ünden çekmekteyiz yıllardır.kazancin daim olsun kardesim.slm.lar.ytd

3.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    her hissede durum aynı.. bu piyasada tavan giden alınabilecek hisse varsa söyleyin biz de alalım, yoksa beklentisi olanlarda bekliyoruz işte..
    Gerçek noktayı koymuşsun bende senin gibi düşünmekteyim yan gel yat %100 u al yoluna devam et
    Pusula öyle göstermekte kazancı daim olsun güzel insan Akcaydan sevgiler.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Cemal57 Yazıyı Oku
    Gerçek noktayı koymuşsun bende senin gibi düşünmekteyim yan gel yat %100 u al yoluna devam et
    Pusula öyle göstermekte kazancı daim olsun güzel insan Akcaydan sevgiler.ytd
    Akcaya da sevgiler, saygılar..

Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    bunda bari sabret..
    ortak 5 hissem var sabir edecegim geriye kalan hisselerim kisa vadeli..pkart uzun vade bekleyeceğim hisse...

pkart-gedza göreceli aylık grafik...şu dönem 0,55xgedza hedef olabilir görünüyor...sonrası 0,71x gedza olması mümkün....pkart gedzaya kiyasla daha iyi performans gösterebilir öyle düşünüyorum..pkarti fazla tanimiyorum sadece grafik yoruma göre bu fikrim..ytd

7.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku

Kimsenin inanmadığı ,inanamayacağı ve bizbize kalacağımız bir rally...
    Genelde inanmazlar bana öngörülerimi ilk telaffuz ettiğim zamanlar.

Yine geldik kritik eşiğe...

Evvelsi gün lineer olarak düşeni kırmıştık. Şimdi ise Logaritmik olarak düşeni kırmaya çalışıyor...

Farkı var mı? Benim için var.

- Logaritmiği önemseyen birisi uzun vade düşünüyordur...

Akşama veya hafta sonuna tekrar durum değerlendirmesi yaparız...

Grafikler şu şekilde ...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Sayfa 640/644 İlkİlk ... 140540590630638639640641642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •