Sayfa 108/211 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon
Arama sonucu : 1687 madde; 857 - 864 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Gokhannic Yazıyı Oku
    Burda da ereğli’den sonra sizinle varız gibi.
    Maalesef 13 zor karşılaşılan bir direnç.
    Orayı gördüğü an sanki elektrik veriyorlar kağıda.
    Geçerse önü ciddi açık ama sayamadım kaçtır geri geliyor bu da risk geçemez ise geri gelebilir.
    Gün içinde merily ciddi satıcı. Alıcı karışık.
    Özellikle ykb nin olduğu alıcı en güven vermeyen şey. Mutlaka gün sonuna doğru sıfırlar.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Olursa bildik deriz, olmazsa stop oluruz. 26 lira ihtimali var, ama bu bir anda olmaz. Şu sıralar performansı olan gıdalar gibi duruyor.

2.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Olursa bildik deriz, olmazsa stop oluruz. 26 lira ihtimali var, ama bu bir anda olmaz. Şu sıralar performansı olan gıdalar gibi duruyor.
    Zaten bu beklentisi yüksek diye gitmiyor ama gıdalar arasında en az çıkan hisse. Gıdalar son 1 yılda %150 civarı giderken bu hala yerinde sayıyor en az 20-25 bandında olması lazımdı. Tahta yapıcısı sıkıntılı bir arkadaş belli
    Ciddi bir alıcıya ihtiyacı var kademeleri çizecek 1-2 milyon alıcı olacak. Aksi takdirde bu hacimlerle 13 geçilmez.

3. Yaw 8 lira ile 26 arasında çok fark yok dimi. İkisi de olabilir yazmış arkadaş. Biz de ciddiye alıp okuyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Bugün için konuşursak alıcısı ykb satıcısı merily olan hisse zor yükselir tecrübelerime istinaden. Ykb mikser zaten en çok işlem yapan ama gün sonunda aldıklarını satan reziller. Eğer değişirse yani merily almaya başlarsa işler değişebilir gün içinde.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Gokhannic Yazıyı Oku
    Bugün için konuşursak alıcısı ykb satıcısı merily olan hisse zor yükselir tecrübelerime istinaden. Ykb mikser zaten en çok işlem yapan ama gün sonunda aldıklarını satan reziller. Eğer değişirse yani merily almaya başlarsa işler değişebilir gün içinde.

Gökhan, migrosda bende çok var, şoku yeni aldım. Buradaki cazibeyi az çok anlatayım. Amaç çok para kazanmak değil aslında, kaybetmemek önceliğimiz.

Para piyasaları çok hızlı ve bilinmedik şeyler yaşadı, şuan serseri bir durumdalar. Eskiden bir düzen vardı. Petrol dolar arasında bile bu düzen bozuldu. Belkide bu küresel para balonunun sonu geliyor. Ama ölmesi bile 10-15 yıl alır.

Bu hızlı türbülanslarda değer analizleri yön değiştirdi, tüpraşın 2 milyar sadece 3 aylıklarda zararı var. biri kaybetti diğeri migros gibi gıda firması kazandı.

Migros ve şok yatırımları nedeni ile zarar açıklayan firmalar. Son olaylar ile zararların kapanması bekleniyor. Ana beklenti veya öncelik bu. Diğeri ise, bugün bu firmalara bakan yatırımcı bir değer biçemiyor, ereğli yada vakıfbank gibi defter değerine bakarak pahalı yada ucuz diyemiyor. İşte tam bu nedenle gıdalarda bilancoyu değiştirecek miktarlarda kar gelmesi fiyatlama yada değerlemeyi etkileyecektir.

6.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Gökhan, migrosda bende çok var, şoku yeni aldım. Buradaki cazibeyi az çok anlatayım. Amaç çok para kazanmak değil aslında, kaybetmemek önceliğimiz.

Para piyasaları çok hızlı ve bilinmedik şeyler yaşadı, şuan serseri bir durumdalar. Eskiden bir düzen vardı. Petrol dolar arasında bile bu düzen bozuldu. Belkide bu küresel para balonunun sonu geliyor. Ama ölmesi bile 10-15 yıl alır.

Bu hızlı türbülanslarda değer analizleri yön değiştirdi, tüpraşın 2 milyar sadece 3 aylıklarda zararı var. biri kaybetti diğeri migros gibi gıda firması kazandı.

Migros ve şok yatırımları nedeni ile zarar açıklayan firmalar. Son olaylar ile zararların kapanması bekleniyor. Ana beklenti veya öncelik bu. Diğeri ise, bugün bu firmalara bakan yatırımcı bir değer biçemiyor, ereğli yada vakıfbank gibi defter değerine bakarak pahalı yada ucuz diyemiyor. İşte tam bu nedenle gıdalarda bilancoyu değiştirecek miktarlarda kar gelmesi fiyatlama yada değerlemeyi etkileyecektir.
    Aynı fikirdeyim fakat bu hissede tahta yapıcı ilginç. Ben patron işi olduğunu düşünüyorum. Bir kağıt bunca beklentiye 13 kırmıyosa ve en az yükselen gıda ise kesin patronun hisse fiyatı ile ilgili bir olayı var. Çünkü mal toplama amaçlı değil sanki fiyatı burda tutma amacı var gibi.
    Ortalık hisse vs bir şey var bence. Fiyatta patronun istediği yerde tutuluyor.
    Yoksa önü açık bence de.

7. Günün en düşük seviyesinden kapandı. İlk defa alıyorum ilginç bir hisse. Resmen götürmemek için özel bir çalışma var hissede. Dediğim gibi bence bu patron işi.

8. 16.07.2020 genel kurul tarihi özkaynaklar ekside ve bu durumda bir haber gelir mi? Kağıt 11.50 direncini kırdı. Borsa tatlicisi telegram grubu bir anda sokm hissesinden çıkınca kağıt 13.00 altına düşmedi ve aynı telegram grubu 11.50 ye gelirse tekrardan alım yapabiliriz demiştir. Tahtacı kağıdı tekrar bu seviyeye getirecek mi? Bu arada patron 10 ve 11 seviyelerinden aldığı lotlari satmadı, madem kağıdın düşme ihtimali var sat 13.00 den tekrar al aşağıdan. Bunlar benim şahsi gözlemlerim. Yatırım tavsiyesi değildir
     Alıntı Originally Posted by Gokhannic Yazıyı Oku
    Günün en düşük seviyesinden kapandı. İlk defa alıyorum ilginç bir hisse. Resmen götürmemek için özel bir çalışma var hissede. Dediğim gibi bence bu patron işi.

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 108/211 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •