Sayfa 12/211 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1687 madde; 89 - 96 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by justjust Yazıyı Oku
    MU dan kazık yiyince anlarsınız.bilançoları her zaman oynanmıştır.şirketleri hep birbirine borç verir.80 90 adet Şok marketinin sahibinin BIZIM olduğunu biliyor musunuz?
    Oyle birsey yok. Soku satin alirken yuzde 10luk kismini bizim satin almisti daha sonradan franchiseleri guzel bir paraya bizime iteleyerek soktaki yuzde onluk payi satın aldilar. O marketlerde yanlis bilmiyorsam seç ve ucz oldu.

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. yok mu kurbannn

3. Buna göre 30 milyona aldığı yerler şu an 90 milyon olmuş.hesaplayın

Sayin justjust yanlis bir bilgiyi dogrulamak icin fi tarihinden gazete haberleri ile gelmeyin lutfen konu ile alakali herhangi bir bilginiz yok.

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Doğrudur kusura bakmayın.siz MU nun hissesine dikkat edin.kar edin.siz kazanın ama ona kazandırmayın.bana bir tane MU nun iyi hissesini gösterin?dolar bazında bakın hepsine.adam kredi yerine ky kullanıyor yıllardır.babasıyla en ufak alakası yok.

6. Mali verilere baktım da , bu şirket batmış , teknik iflas var , değil 10 lira 1 lira etmez , bedavaya alıcı bulunursa kağıt üstünde satılıp kurtulunması gerek bir noktaya gelmiş.

Alanın aklına acırım.

7.  Alıntı Originally Posted by safran_ Yazıyı Oku
    Mali verilere baktım da , bu şirket batmış , teknik iflas var , değil 10 lira 1 lira etmez , bedavaya alıcı bulunursa kağıt üstünde satılıp kurtulunması gerek bir noktaya gelmiş.

Alanın aklına acırım.

Sayfa 12/211 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •