Sayfa 136/211 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186 ... SonSon
Arama sonucu : 1684 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1. Burada ana problem yabancının elindeki malların çok oluşu bence çünkü adamlar her yükselişte kafasına vurdu gelenin eğer onlar izin verirse gideriz yoksa zor ya

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Son çeyrekte kâr beklenti medyanı nedir , bilgisi olan var mı

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 50 milyon bekleniyor son çeyrek ama bugün tahtanın resmen içine ettiler yeter artık vallahi tükendik ya istedikleri de bu ama onlara bu zevki tattırmayacağım son bir ayda 7 milyon mal citi ky ve yatırım fonlarından çekti dirençlerde yapı kredi desen soluksuz almaya devam sadece 2.5 milyon çekmiş bu ay bu filmin sonu belli ama film sonlarında hareketlenecek belli biz boşuna bekledik para çöp oldu...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by Sessizçığlık Yazıyı Oku
    50 milyon bekleniyor son çeyrek ama bugün tahtanın resmen içine ettiler yeter artık vallahi tükendik ya istedikleri de bu ama onlara bu zevki tattırmayacağım son bir ayda 7 milyon mal citi ky ve yatırım fonlarından çekti dirençlerde yapı kredi desen soluksuz almaya devam sadece 2.5 milyon çekmiş bu ay bu filmin sonu belli ama film sonlarında hareketlenecek belli biz boşuna bekledik para çöp oldu...
    Aracı kurumlar dan birinde yıllık çok farklı bir rakam gördüm..50 milyon olsa yıllık 150 ye falan denk geliyor ki bu rakam o tahminden çok farklı... bulursam paylaşırım..
    100 lot ile sembolik bir alım yaptım..maksat çeşit olsun..listemde zaten ama bir şeyi merak ediyorum..pddd ler neden bu tip hisselerde çok yüksek

Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Aracı kurumlar dan birinde yıllık çok farklı bir rakam gördüm..50 milyon olsa yıllık 150 ye falan denk geliyor ki bu rakam o tahminden çok farklı... bulursam paylaşırım..
    100 lot ile sembolik bir alım yaptım..maksat çeşit olsun..listemde zaten ama bir şeyi merak ediyorum..pddd ler neden bu tip hisselerde çok yüksek

şirketin marka değerinden başka pek dikili ağacı yok dükkan kira kamyon kira dolayısı ile defter değeri düşük çıkıyor

tahminim favök 100m dan aşağı gelmez hatta 150 gelirse bile şaşırmam.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Az sermaye ile çok pazarlama ile Nakit üretimi, bir nevi raf kirası ve kâr ile donen bir sistem..
    Aslında öz sermaye 9 aylıkta yeni artıya geçmiş, bundan sonraki her artış ve her azalan borç ozsermaye artışı demek, her kâr rakamı da keza aynı etkide ise.. iyi iş.. tek gider yapılan yatırımlar.. onlar bittiyse beklenir yoksa kısır döngü
     Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku
    şirketin marka değerinden başka pek dikili ağacı yok dükkan kira kamyon kira dolayısı ile defter değeri düşük çıkıyor

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Ben daha fazla bekliyorum, 2021 de daha da fazla.. özellikle güvenilir market bu sira azaldı. Fahiş fiyat uygulaması bu tip marketlere ragbeti arttırıyor. Ama süt aşırı artmış , 5 küsur olmuş. Bu bir risk
     Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku
    tahminim favök 100m dan aşağı gelmez hatta 150 gelirse bile şaşırmam.

Sayfa 136/211 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •