Sayfa 158/211 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208 ... SonSon
Arama sonucu : 1687 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

Bofa aldığını zararla veriyor. Böyle kansızlar bunlar.

2. Bunların ne mal olduklarını söylüyorum inanmıyorsunuz... Kızıyorsunuz bir de...
    Her ana doğurmaz böyle yiğ it'leri...

Bilanço manipülasyonu var...

Gün içerisinde topluyor, belli miktar mal aldıktan sonra aşağıya yazdıkları alışlarına vererek fiyatı aşağı çekiyorlar...

Bu da manipülasyon... Kendi alışına ver ne ala...

Ama köpeksiz köyde değneksiz gezmeye devam ediyorlar...
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

3. Uzun yıllardır bu piyasalarin icindeyim. Bu kadar pisilik hareket edenini çok az gördüm. Gerçekten ne dense az kalir.

Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    Uzun yıllardır bu piyasalarin icindeyim. Bu kadar pisilik hareket edenini çok az gördüm. Gerçekten ne dense az kalir.
    Bugünde 1 milyon kar yazmıştır şok. Öyle düşünün

Bgc kemiksiz 600 bin şeker 400 bin bastı. Adiler dün bofa basarken niye basmadınız diyesi geliyor çünkü anlaşmalılar

6. Bıyıklıdır onlar bıyıklı...
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

Alıntı Originally Posted by Sanane Yazıyı Oku
    Bıyıklıdır onlar bıyıklı...
    Fonlar çok fazla var bu kağıtta.çok ortaklıklı bi dev. Şu son yasa artık iğrendirdi, geçsinde bitsin bir an önce, şokun üstündeki herşey pozitifken tek olumsuzluk bu. Ki olumsuzluk değil belki olumlu olacak ilerleyen zamanlarda.
    Lakin bende olsam %5 payı geçmeden halka arzla şirketi sonuçta gelirlerle hizaya getirdiler , toplamışlardır.

8. Phillip Capital , son 6 ayın en düşük kapanışını bugün itibari ile yapan Yıldız Pazar hisselerini yazmış.

BİZİM, ISGYO, KUTPO, MGROS, ODAS, SOKM. ( Alfabetik sıra ile)

Başka bir şey daha yazacağım: Benim ABD pazarında takip ettiğim bir hisse var. TARGET

Bu hisse ŞOK ile birebir benzeş. Yukarılarda daha önce konu etmiştim.

Şimdi yıllık performans olarak biraz bu hisseye bakalım.

01/06/2020 : 119.49 USD Şu anki fiyat: 227.29 USD (%90.2 artış)

Merak edenler ,biraz TARGET'ı inceleyebilirler. ŞOK aynı olmalı demiyorum, ama her anlamda benzeşip süründürülmeye çalışılmasını da anlamak zor diyorum.

Burada yazdıklarım şahsıma ait öngörüler olup, Yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Sayfa 158/211 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •