Sayfa 170/211 İlkİlk ... 70120160168169170171172180 ... SonSon
Arama sonucu : 1687 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1. 21 Ekim 2021 Perşembe
    AKD nin T+2si

Alıntı Originally Posted by emin Yazıyı Oku
    21 Ekim 2021 Perşembe
    AKD nin T+2si

bilgiler için tşkler mal değişimi yapılıyor galiba .fırtına öncesi sessizlik 15 gün içinde bir hareket olmazsa başka sularda gezinmek lazım

3. Takasta gözüken yabancının CİTİ nin bu aralar sürekli mal çıktığı. Deutsche yabancı ise hisseyi aldığı zamandan bu yana yaklaşık 70bin lot satış yaptığı gözüküyor. İlk alanların maliyeti kabaca 2,5 $
    TL. olarak 23-24 TL. Aradan geçen 3 yıl cabası.. Zararına neden satsınlar, anlamak mümkün değil.
    Ben de bir SOKM hissedarıyım, buradayım bundan böyle..Ya nasip..

Alıntı Originally Posted by emin Yazıyı Oku
    Takasta gözüken yabancının CİTİ nin bu aralar sürekli mal çıktığı. Deutsche yabancı ise hisseyi aldığı zamandan bu yana yaklaşık 70bin lot satış yaptığı gözüküyor. İlk alanların maliyeti kabaca 2,5 $
    TL. olarak 23-24 TL. Aradan geçen 3 yıl cabası.. Zararına neden satsınlar, anlamak mümkün değil.
    Ben de bir SOKM hissedarıyım, buradayım bundan böyle..Ya nasip..
    öyle hesaplamayın hisse 7 liralara da düştü 14lere de çıktı.o aldıkları mala kaç takla attırmışlardır kimbilir.

citiden çıkan bizim bıyıklılardan da olabilir.takaslara çok güvenmemek lazım.

yabancı çıkmak istese yukarı sürüp gelenlere malı yüksek fiyattan verip kar ederek çıkar normalde.

ya da enkötüsü zararın neresinden dönersen kardır modu

Bunların babası adam gibi adamdı.malesef ondan sonrası alavere dalavere bakın bütün kağıttları borsada milleti süründürüyorlar.Ülker de attıkları kazık daha yeni.yok şu kadar büyümüş yok bu kadar büyümüş hepsi hikaye.Adam hep bana bana dedikten sonra hiç farketmez.enayilik benim kanaatimce bu adamların tahtalarına yatırım yapmak.kalanlara sabır diliyorum.hangi fonu alsan bundan kat kat fazla üzülmeden para kazanırsın burada hiç değilse deli olman. yatırım tavsiyesi değildir herkese bol kazançlar

6. Blanço, 4 kasım saat 18'den sonra gelecekmiş.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

7. 22 Ekim 2021 günü yapılan işlemlerin T+2si

22 Ekim 2021 günü yapılan işlemlerin T+2si

8. Kardeş nereden öğrendin eminmisin....birde bunun yatırımcı ilişkileri telf yok mu? Ben bukamadim siteden
     Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Blanço, 4 kasım saat 18'den sonra gelecekmiş.ytd
    M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 170/211 İlkİlk ... 70120160168169170171172180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •