Sayfa 176/211 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon
Arama sonucu : 1687 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1. Perakendede düzenli bir temettü şirketi yine ülker grubundan mı geliyor?

2011 de 1100 olan mağaza sayısını bu gün 8998 yapan şok marketleri mağaza sayısında diğer rakiplerini nerdeyse yakalamıştır.

Yılda ortalama 800 civarında mağaza açmıştır.Hatta son 4 yılda açtığı mağaza sayısı ortalama her yıl 1000 i geçmiştir.

Artan ciro ile beraber sanırım net karlılığıda artacaktır.

Bu yıl yaklaşık 30 milyar ciro ve 1 milyar kar,2022 dede 42 milyar ciro beklentimiz vardır.

Bu haliyle şok marketleri ile ilgili baştaki soruyu tekrar soruyoruz ve neden olmasın diyoruz.

2. 10.11.2021 de 12.77 lik tavan olduğu günün T+2'si

Alıntı Originally Posted by emin Yazıyı Oku
    Bugün:
    Açılış TE: 11,67
    En Düşük: 11,63
    En Yüksek: 12,77 Tavan Fiyat (2021 yılının ilk tavan fiyatını bugün 12,77 ile gördük şükürler olsun)
    Kapanış:12,70 +1,09 (+9,39%)
    12,69-12,70
    İşlem Adedi: 36.234.280
    İşlem Hacmi:454.676.099,28 TL

Yabancı için yılsonuna kırk gün kaldı, haftasonu tatillerini çıkarırsan o kadar bile yok. Bana göre, bugün bir ya da birilerini kağıttan çıkardılar, bence.. Bakacağız, hakkımızda hayırlısı olsun!.
    Y.T.Değildir.

3. Getir parakende lojistik ile görüşmeler başlamıştır şeklinde bildirim
     Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yıldız Holding A.Ş. Bilgilendirmesi Hk.

Aşağıda bahsi geçen stratejik ortaklık görüşmeleri, yatırım kararını ve pay değerini etkileyebilecek nitelikte olması nedeniyle, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Özel DurumlarTebliği'nin 6'ncı maddesi kapsamında 13.09.2021 tarihli Yönetim Kurulu kararıyla Taraflar arasında somut bir gelişme oluncaya kadar ertelenmişti.
    Şimdi ise Yıldız Holding A.Ş. bilgilendirmesi çerçevesinde;Dijital sahada sinerji oluşturmak amacıyla, Şok Marketler Tic. A.Ş.'de doğrudan/dolaylı pay sahibi olan Yıldız Holding ve iştiraklerinin sahip olduğu bir kısım azınlık payların GetirPerakende Lojistik A.Ş.'ye veya ilişkili şirketlerine satışı için stratejik ortaklık görüşmelerinde bağlayıcı olmayan niyet mektubu imzalanmıştır. Konuyla ilgili gelişmeler kamuylapaylaşılacaktır.
    Saygılarımızla
    Şok Marketler Ticaret A.Ş.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Bunlar s...siz yazsam olmaz hay...siz yazsam olmaz ama bu iyi aile çocuğu bu haber hisse fiyatini etkileyeceği icin somutlasana kadar bilgi vermedik diyor da bu üc tavan çektirenler rüyasında mı görmüş haberi...

Dedim ya s...siz desem olmaz ayip etmiş olurum...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

6. Ben RK kararı sonrası dip oluştuğu ve ucuz kaldığı gerekçesi ile Mehmet Tütüncü'nün o yüzden 46029 lot 10.84 den aldığını düşündüm. 10,65 den de ABD li Fon 500 kusur bin lot almıştı. Muhtemelen bunu biliyorlardı, belki de tesadüf.
    Pazartesi alım fırsatı verir mi bilinmez.. Kaça gider kaç tavan çeker mi bilinmez. Belki de bu haberi bilenler önceden alanlar satar hisse taban mı olur bilinmez..
    Bakacağız artık!

7.  Alıntı Originally Posted by emin Yazıyı Oku
    Ben RK kararı sonrası dip oluştuğu ve ucuz kaldığı gerekçesi ile Mehmet Tütüncü'nün o yüzden 46029 lot 10.84 den aldığını düşündüm. 10,65 den de ABD li Fon 500 kusur bin lot almıştı. Muhtemelen bunu biliyorlardı, belki de tesadüf.
    Pazartesi alım fırsatı verir mi bilinmez.. Kaça gider kaç tavan çeker mi bilinmez. Belki de bu haberi bilenler önceden alanlar satar hisse taban mı olur bilinmez..
    Bakacağız artık!
    haberı alanlar zaten yuzde 20 cıkardı içerden haber alıp mal cıkmak ıcın kulanırlar

Sayfa 176/211 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •