Sayfa 19/211 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 1687 madde; 145 - 152 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1. Neyse biraz sokm'mada uğraşsın, bizim kerevitte unutur bir süre çok düşürmez 😂

2. daha ilkgün soktular. söyledik okadar

3. şoku şoklayıp saklamak lazım kaç sene lazım adam olması için o zaman kadar şoklarsak bozulmaz ...şok bu şoklanmayı ne kadar sürdürür bilinmez ...lakin gözdede şoklandı onu ne zaman çözecegiz bakalım...?????? nasipten ötesi yok .....
    yatırım tavsiyesi olamaz ......
    nasipse gelir çinden yemenden ;nasip değilse ne gelir elden..

4. Ülker BİM'in eski hissedaridir. Yani onu bugünlere getirenlerden biri de Ülker grubudur. Ayrıca Ülker ile Topbaş ailesi akrabadır. Ali Ülker'in eşi BİM'in sahibinin kızıdır.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. insanoğluna ne söylersen söyle farketmiyor ...atalarımızın dedigi gibi her koyun kendi baçagından asılır ...herkesin dogrusu kendine dogru olunça olan bu oluyor ...insanoğlunun kendi dogrusunu degiştiremezsin sadece canı yanınca kendi dogrusunun dogru olmadıgını anlıyor ..gözde 7 yıldır ağlama duvarı oldu belli dönemlerde şokta olmaz inşallah .....hayırlısı neyse o olsun ....

6.  Alıntı Originally Posted by ekonometri Yazıyı Oku
    Ülker BİM'in eski hissedaridir. Yani onu bugünlere getirenlerden biri de Ülker grubudur. Ayrıca Ülker ile Topbaş ailesi akrabadır. Ali Ülker'in eşi BİM'in sahibinin kızıdır.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ...o zamanlar bim batacaktı ülker destek verdi bim buralara gelinçeye kadar çok badire atlattı lakin çok sağlam olarak geldi ...bim kendi ayakları üzerinde duruyor ve piyasanın bir numarası .....şok daha çok gerilerde a101 bile şoktan bir adım önde diye düşünüyorum ...yaşayıp görelim bizi ne bekliyor ...zaman herşeyin ilaçıdır ...

7. Ağaçtan Düşen Gelsin
    Nasrettin Hoca ,çıktığı ağaçtan düşmüş oflayıp puflamış.Yanına gelenler:
    -Azıcık sabırlı ol Hoca! Sanki ne olmuş da bu kadar nazlanırsın.
    Hoca:
    -Siz hiç ağaçtan düştünüz mü?,diye sormuş.
    Oradakiler bir ağızdan:
    -Hayır,demişler
    Hoca:
    -Öyleyse siz gidin de ağaçtan düşen birisi gelsin benim yanıma.

8.  Alıntı Originally Posted by blu Yazıyı Oku
    bundan onceki halka arzlar gayri-resmi miydi.
    biraz mantikli dusunun artik hocam ya. adam roadshowa cikiyor. orda 100 miyon koyacak biri ben senin 15 lira istedigin mala, (atiyorum) 10 lira veririm diyor. 15 lira oduyor, bakiyeyi de ona baska bir yerden baska hisse veriyorsun, yoksa baska bir yerdeki fonundan geri yolluyorsun. vs.
    yani ticaretin en basit kurallarindan biri. mal. alici. satici. pazarlik.
    elinde adamin borc yatagi icinde oldugu, bankalarin satisa zorladigi kozu da var ustune ustluk.

meri de geldi 700 bin lot satti 10.20'den. cok korkmus bunlar eminim 7 milyonu gomup 2 gun sonar aglamaya baslamislar, hemen satmaya gelmisler.

2 sene sonra gercek ederi ortaya cikar. bu is boyle.

DOSTUM haklı çıktın
    Aracı kurumdaki avrad beni bu tuzağa soktu
    Ucuzdur. Diye
    Bu sabah saydım karıya
    Hisse alım garantili dedi
    Ben fiyat alım garantili anladım BEYMEN de olduğu gibi
    Neyse faka bastık yani

Sayfa 19/211 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız