Sayfa 195/211 İlkİlk ... 95145185193194195196197205 ... SonSon
Arama sonucu : 1687 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1. 11 lerin aşağısına düşecekse ,satsın marketleri

2. kos kos koca iş adamı gazeteye şok marketlerin halka açık kısmını %50 üzerine çıkarmayı planlıyoruz der mi arkadaş
    çocuk musun ? piyasa bunu hisse satışı planlanıyor şeklinde algılaması normal

Ülkenin en zengin adamlarından birisinin hisse satacağına ben inanmıyorum , hisse satacağına marketleri satması daha isabetli olur

3.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    kos kos koca iş adamı gazeteye şok marketlerin halka açık kısmını %50 üzerine çıkarmayı planlıyoruz der mi arkadaş
    çocuk musun ? piyasa bunu hisse satışı planlanıyor şeklinde algılaması normal

Ülkenin en zengin adamlarından birisinin hisse satacağına ben inanmıyorum , hisse satacağına marketleri satması daha isabetli olur
    Koskoca iş adamı bu haberin kötü amaçla kullanıldığını gördüğü halde bu haberi düzeltecek açıklama da yapmadı

4. elimize verdiler hisseyi. uzun vade yatırımcı ve batırımcı yaptılar. ibret olsun... parekende sektörü çok kazanırır falan filan... enflasyona yenilmez denildi. yalan dolan dalavere... bu hissede durup da bırakın 1 kuruş kazanmayı anaparasından kaybetmeyen varmıdır. çarptı yatırımcıyı adı gibi şok etti...

5.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Koskoca iş adamı bu haberin kötü amaçla kullanıldığını gördüğü halde bu haberi düzeltecek açıklama da yapmadı
    tam olarak problem bu aciklamanin yapilmamis olmasinda

6.  Alıntı Originally Posted by Yenice Yazıyı Oku
    elimize verdiler hisseyi. uzun vade yatırımcı ve batırımcı yaptılar. ibret olsun... parekende sektörü çok kazanırır falan filan... enflasyona yenilmez denildi. yalan dolan dalavere... bu hissede durup da bırakın 1 kuruş kazanmayı anaparasından kaybetmeyen varmıdır. çarptı yatırımcıyı adı gibi şok etti...
    stop loss'u olmayan dizini dover

7. Ne açıklaması yaparsa yapsın anlamı ben geri zekalıyım kusura bakmayın anlamı taşıyacağı için
    öylece dağınık bırakmışlar , zamanla unutulur diye

8. Dün Credit kemiksiz 12.86 maliyetle 446 bin lot almış . covid hikayesi yine hortladı ondan mı aldı bilinmez ama
    bu gün aldıklarını kusmazsa yukarı sürebilir

Sayfa 195/211 İlkİlk ... 95145185193194195196197205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •