Sayfa 3/210 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1676 madde; 17 - 24 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,577
     Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Yazdigim silinmiş tekrar yazayım.

Bizim toptanin halka arzinda , kerevitaş ın yüzde 26 bedelsizinde küçük yatırımcıyı yani bizleri zarara uğrattılar .

İnsanların kıyıda köşede bir birikimi olsun diye bunlara yatırdıkları parayı pul ettiler.

Kufur yok hakaret yok. İnsanları uyarmak görevimiz . Biz zarara ugradik siz ugramayin

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasıl bir zarara uğrattılar sizleri, cebindeki 100 tl yi, 20 tane 5 tl yapınca, cebindeki para değişmediğine göre.

yukarıdan senede atlamak, biraz daha yukarıdan verip para kazansaydınız, her şey güllük gülüstanlıkmı olacaktı.

sizden alan kişinin ağlamalarını dinliyor olacaktık.

büyük bedelsiz açıklayınca senet niye yükselsin, bunu anlamış değilim.

tüm ağlama yazılarını temizledim, kimse bize bir baskı uygulayamaz. bunun ithamını bile zul kabul ederim.

detaylı olarak http://www.hisse.net/topluluk/showth...12#post2110112 bizim'in arz hikayesini silmedim.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    nasıl bir zarara uğrattılar sizleri, cebindeki 100 tl yi, 20 tane 5 tl yapınca, cebindeki para değişmediğine göre.

yukarıdan senede atlamak, biraz daha yukarıdan verip para kazansaydınız, her şey güllük gülüstanlıkmı olacaktı.

büyük bedelsiz açıklayınca senet niye yükselsin, bunu anlamış değilim.

tüm ağlama yazılarını temizledim, kimse bize bir baskı uygulayamaz. bunun ithamını bile zul kabul ederim.

detaylı olarak http://www.hisse.net/topluluk/showth...12#post2110112 bizim'in arz hikayesini silmedim.
    Sizinle ilgili bir itham var mı? Yazdigim silinmiş mi? Silinmiş . Bunu demişim . O kadar.

Bizim toptanda küçük yatırımcı zarara uğramış mi? Uğramış . Fiyatlar ortada.

Yüzde 26 bedelsiz vereceğiz dedikten sonra küçük yatırımcıya yüksek fiyattan önce satıp sonra şelale yaptırmışlar mi kerevitaş ta? Yaptırmışlar .

Hisse muazzam düşerken bir devre kesici gelmiş mi? Gelmemiş .

Bu iki tecrübeden sonra kendi adıma insanları uyarıyorum .

Bu iki hissede düzgün hareketler olmadi . Buna bakarak aynı grubun şok hissedinde de olmaz diyorum. Forumlar bilgi paylaşmak için .

Kalın sağlıcakla. Sizlik bir şey yok.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

3. Toplam özkaynakları eksi 2 katirilyon olan şok marketlerin 12 tl gibi borsada kazık bir fiyattan açılması herhalde bunlar küçük yatırımcıları enayi yerine koyuyor hem öz sermayesini kaybeden şirketi borsadan atarken diğer taraftan öz sermayesini tamamen kaybetmiş bir şirketi borsaya açılmasına izin veriyorlar bu periz bu ne lahana turşusu

Yıldız Holding/Tercan: Şok ve Penta halka arzıyla ülkemize yüzlerce milyon dolarlık yabancı kaynak getirilmesini desteklemiş olacağız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku

Hisse muazzam düşerken bir devre kesici gelmiş mi? Gelmemiş .
    Devre kesici otomatik. Hissenin acilis fiyatinin %10 altina veya ustune. Konu ile bir alakasi yok.

Kerevitas'in da yok ayrica. Bedelsiz beklentisi ile yukseltmis, insanlara vermisler iste. Her hissede yapilan sey bu.

Bizim'in var ama.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku

Sn, guneysu,

Borsanin rekor ustune rekor kirdigi zaman 11 dolardan halka arz edilen hisse simdi 2 dolar gecen 7 senede. Ne oldugu belli. Bundan daha guzel ornegi mi olabilir grubun ne yaptigina ve ne yapacagina?

SIZIN TOPTAn

DOLAR

TL

ENDEKSLE KARSILASTIRMALI

8. Bizim Toptana bakın ondan sona alın derim. Adam 11 Dolardan piyasaya sürdüğü senet şu anda 2 dolar bile zor ediyor. Akıllı olun. Kendinizi enayi yerine koymayın. Dost Tavsiyesi....

Sayfa 3/210 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •