Sayfa 85/211 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 1687 madde; 673 - 680 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Murat Ülker şirketleri mi satıcak.

Adamın tahtaları alıcılı , mantıklı bir açıklaması var mı bu durumun?
    Böyle dedikodular hep çıkıyor ama şu an olan borsadaki sektörel ayrışma..gıda yazılım gibi sektörlerde sırayla geziyorlar hisseleri, kurtlar aç kalmaz, bu dönem de böyle bir kazanç formülü buldular..

2.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    Böyle dedikodular hep çıkıyor ama şu an olan borsadaki sektörel ayrışma..gıda yazılım gibi sektörlerde sırayla geziyorlar hisseleri, kurtlar aç kalmaz, bu dönem de böyle bir kazanç formülü buldular..
    Sanayi üretimi durmuş, turizm durmuş, havayolları v.s ulaşım, tekstil , bankacılık, herşey durmuş.

İnsanlar sadece karnını doyurup, evde kalmaya çalışıyor.

En büyük özveri, marketlerde. Malı toplayıp, tüketiciye ulastiriyorlar. Zincirin başından sonuna kadar Her aşamasında varlar.

Virüs mevzusu uzarsa, marketler strateji milli güvenlik unsuru olur.

Abd italya fransa ve ispanya da tedarik sorunu yaşandı ve kaos hakim. Çünkü market çalışanlarıda corona nedeniyle işyerine gelmeyi reddetti. Ülkemizde durum farklı, bırakın gelmeyi bilhakis yeni işbaşvurularina binlerce talep var.

3.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Sanayi üretimi durmuş, turizm durmuş, havayolları v.s ulaşım, tekstil , bankacılık, herşey durmuş.

İnsanlar sadece karnını doyurup, evde kalmaya çalışıyor.

En büyük özveri, marketlerde. Malı toplayıp, tüketiciye ulastiriyorlar. Zincirin başından sonuna kadar Her aşamasında varlar.

Virüs mevzusu uzarsa, marketler strateji milli güvenlik unsuru olur.

Abd italya fransa ve ispanya da tedarik sorunu yaşandı ve kaos hakim. Çünkü market çalışanlarıda corona nedeniyle işyerine gelmeyi reddetti. Ülkemizde durum farklı, bırakın gelmeyi bilhakis yeni işbaşvurularina binlerce talep var.
    Koronadan önce ne yiyorsam aynı şekilde aynı şeyleri yiyorum.bir ay önce toplu alışveriş yaptım.markete haftada bir gidiyorum.marketlerde de artık yoğunluk yok önceki yıllarda ramazan alışverişi olurdu ama bu sene korona ramazan alışverişini önceden yaptırdı insanlara .bilançolarda öyle patlama olacağını sanmıyorum .çok beklentiye girenler şok olabilir.ama şu kriz ortamında kapanma batma riski olmaz sadece

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Avm lerde yeme içme yok, restoranların satışları azaldı dolayısıyla alışlarıda, pansiyonlu okullarda yemek yok, yolculuk yok ve yol güzergahlarında yemek içme yerleri iş yapamaz oldu.birde oteller açılmazsa gerisini düşünün.bu örnekleri çoğaltabiliriz.ama marketler için yine de bacasız fabrika diyebiliriz

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Haydi bakayım,Ramazan bereketiyle geldi....

6. 2. Tavan geldi ama anlaşılan forumda kimse kağıdı taşımıyor. Kimsede heyecan yok.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Gokhannic Yazıyı Oku
    2. Tavan geldi ama anlaşılan forumda kimse kağıdı taşımıyor. Kimsede heyecan yok.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    uzun seneler tepkisiz kalınca yatırımcı küstü ben son 1 hafta içinde aldım...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8. Tavanda bekleyen alıcı lot sayısı 1.070.000

Sayfa 85/211 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •