Sayfa 87/211 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 1687 madde; 689 - 696 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1. Şok vd migros’a helal. Bim çok ama çok kötü sanki başka sektörde çalışıyo gibi.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Bim büyük ş. ...lik yaptı.Onun yüzünden çok trenler kaçırdık.Portföy artık şok ve migrosta.Artık burada uzun vadeliyim.Şok sağolsun Cuma ve p,tesi hoşgeldin süprizi yaptı.Şimdilik herşey iyi.

3. Hadi şok yarında sıra sende.1 gün sen birgün MİGROS.

4.  Alıntı Originally Posted by gezgin3406 Yazıyı Oku
    Hadi şok yarında sıra sende.1 gün sen birgün MİGROS.
    Şok şoka uğradı,7 TL den 12 TL ye geldi daha nereye gidecek????Telgram ve mavi kuşta yeteri kadar pazarlandı.....artık düşüş vakti,çok fazla umutlanmayın derim ben......

5. Migrosta kar payı dagıtımı yok. Yarın bizde haraket olur sanki. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by arma19 Yazıyı Oku
    Migrosta kar payı dagıtımı yok. Yarın bizde haraket olur sanki. Ytd

Niye olsun ki.......?

7. Şok eyüp topçular'a bir şube açtı kocaman. Içeri full müşteri idi.

Bu corona krizinde full çalışan sektörler

Sağlık , marketcilik, Dezenfektancılar , kolonyacılar, birazda kullan at kagit sektörü ile uncular. Ve temel gıdacılar.

Deposunda stoğu olan ve tedarik sorunu yaşamayan marketler bu süreçten yüksek kar marjları ile çıkar.

Migros ekmeğini yedi. Oradan çıkan yatırımcı, adese, şok ve binm hisselerine dalar gibime geliyor.

Şok market eğer devasal zararından 5 milyon liralık artıya geçerse, hedef 14 lira benim için.

8.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Şok şoka uğradı,7 TL den 12 TL ye geldi daha nereye gidecek????Telgram ve mavi kuşta yeteri kadar pazarlandı.....artık düşüş vakti,çok fazla umutlanmayın derim ben......
    Dün bunu yazdığımda şok 11,75 civarındaydı,bugün ise 10,70 i gördü.......inşallah cok fazla ky almamıştır........belki bir bilanço hareketi yapar ve 12 nin üzerine atar........

Sayfa 87/211 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •