Sayfa 126/211 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176 ... SonSon
Arama sonucu : 1687 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by emin Yazıyı Oku
    selam bişey yolamıyorsun ki mesaj boş geliyor

2. 11.12.2020 Günsonu AKD

Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Sok biraz daha mahallenin bakkalı formatında bulunduğum ilçe kışın 25 yazın 120 bin nüfuslu, 11 tane sokm 4 tane bim var, satış rakamları bakıyorum şok 15 milyar TL,bim in 40 milyar TL, bim nerdeyse tek çeyrekte bir senelik şokm işini yapıyor. Ha bu şok sayfasinda bim reklamı oldu gibi ama bende sokm var bim yok, neden bunu tercih ediyorum çünkü bim in bu işleyişini karşılayan hatta fazlası bile olan bir hisse fiyatlamasi varken sokm için yolun başı görüntude, anlaşılan halka arz çok pahalı olmuş ve hissenin yükü fazla dökülmesi uzun sürer bu ağırlığın, benim ilk odagim her çeyrekteki satış rakamları olacak
    Ciddi bir uzun vadeli yatırım olarak görüyorum hisseyi, gıda alım-satim sacmaliginda al sat yapıyorum da ne alaka bu millet tahtalarda böyle oynuyor bilmiyorum hafta başından bu yana elinde tutan zararda baksan cuma marketlerde raflar boşalmış
    Valla şok almaya başladım, şoktanda alışverişe başladım. Mintax güçlü bulaşık deterjanı markası fairy platiunium gibi dehşet yıkıyor. Fairy bitti benim için!
    Srkeli cam sili 10. Numara.
    Meyvelerden muz hem ucuz hem kaliteli idi
    Eee çohonatta alıyoz.
    Pirinç nohut iyi
    Yeşil mercimek kanadadan ithal. Sittin sene ithal menşeili bir ürün almam. Gıdada. A B hariç. Aynısını bimde yapıyor, oda kanada o bu getiriyor. Bilmiyorum şoka yatırımı dibine kadar destek çıkarak yapıcam

4.  Alıntı Originally Posted by evergreen Yazıyı Oku
    şokun son bilançoyla defter değeri 80 tl mi oldu bilen varsa yazabilir mi?
    Hayır, öyle bişey yok.

5. Piyasa degeri/defter degeri 80.72 .Bu ne demek?. Defter degerinin 80 kati su andaki piyasa degeri. Yeni defter degeri 15 kurus olan bir hisse piyasada 11.83 TRY.

Tabii defter degerinin bu kadar dusuk olmasinin da nedenleri var. Bunlari arastirin ve ogrenin..

6. Eksi özsermaye en büyük etken diye düşünüyorum
     Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    Piyasa degeri/defter degeri 80.72 .Bu ne demek?. Defter degerinin 80 kati su andaki piyasa degeri. Yeni defter degeri 15 kurus olan bir hisse piyasada 11.83 TRY.

Tabii defter degerinin bu kadar dusuk olmasinin da nedenleri var. Bunlari arastirin ve ogrenin..
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 126/211 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •