Sayfa 98/211 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 1687 madde; 777 - 784 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1. benim anlatmak istediğim şirketin sahipleri,bunlar kimseye ekmek yedirmez özelden yazım desem yakın bır tanışmamız yok, öz cümle ,ülker,doğan,ihlas,ciner????? izleyin bunları, fazlasını yazınca ceza alıyoruz, bakın gözde,ye8 yıldır yerinde sayıyor, kar eden bir birim varsa dışarı, zarar bir firma içeri dahil ediliyor????

2.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    benim anlatmak istediğim şirketin sahipleri,bunlar kimseye ekmek yedirmez özelden yazım desem yakın bır tanışmamız yok, öz cümle ,ülker,doğan,ihlas,ciner????? izleyin bunları, fazlasını yazınca ceza alıyoruz, bakın gözde,ye8 yıldır yerinde sayıyor, kar eden bir birim varsa dışarı, zarar bir firma içeri dahil ediliyor????
    Bazı noktalarda haklısınız,eczacıbaşı ve alaton lar da ky dostu değil veya diğer saydıklarınız.....ama benim anlatmak istediğim,bir gün gelir mızrak çuvala sığmaz.Aynı eczacı ilaç veya Algyo daki gibi.....şok marketler de de durum bu....yoksa Merrill cuma ve pazartesi yaklaşık 1,2 milyonu niye alsın,bugün Ünlü ile credit niye aldılar?İllaki bir bildikleri vardır.........

3. Arkadaşlar, 10,96 dan 11,09 a kadar soluksuz alışların bir sebebi olmalı,değil mi?Hem de Bgc partners......

4.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, 10,96 dan 11,09 a kadar soluksuz alışların bir sebebi olmalı,değil mi?Hem de Bgc partners......
    Bgc partners in alımları 251 bini buldu.....

5.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Bgc partners in alımları 251 bini buldu.....
    Tahta nasıl üstad alan satan

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by arma19 Yazıyı Oku
    Tahta nasıl üstad alan satan

136 bin lot artıda ......haftaya şenlik var......

7.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    136 bin lot artıda ......haftaya şenlik var......

8. bgc kapanış eşleşmede aldıgı bütün malları 11,03 den verdi .... özsermaye eksi piyasa degeri 6 milyar ...günlük al sat yapim dedim ama aynı eczacı yatırım gibi 5 6 lap top aynı masada internetten yanyana birbirlerine alış satış..kademesi hacimsiz senedlerde genellikle yapılan bu olur kadama 5 bin 10 bin lot olur ama bakarsın kademe 300 bin lot işlem olur ...neyse senedde dikkatli olun zirve seviyelerine yakın elinizde patlamasın ...bol kazançlar

Sayfa 98/211 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •