Sayfa 178/211 İlkİlk ... 78128168176177178179180188 ... SonSon
Arama sonucu : 1687 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    getir'in mevcut segmenti buna uygun degil diye dusunuyorum.

ayrica istegelsin vardi ?

"yatırım tavsiyesi değildir"
    Bence de. Getiri elit kesim ve z kuşağı kullanırken sok garibanın gittiği yer. Hatta getiri kullananlar bu işbirliğinden memnun olmayabilirler. Gecen işine son verildiği iddia edilen kurye için yaygara koparan da onlar, iki gofret bi bisküvi için yaşça kendinden büyük birini ayağına getiren de onlar. Bi arkadaşımın yorumu mantikli geldi. Getir bu anlaşmadan dolayı müşteri kaybeder demişti. "Ay sok mu? Ama ben ingiliz kralının sol ta.agi değil miyim?" Sanirim kendi işlerinin bir balon olduğunun farkındalar ve soka ortak olup kendilerini sağlama almak istiyor olabilirler. Sonuçta ikisi için de mantıklı bi anlaşma.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

ulker de onem gida ile buyuk kazik yedik

insallah sok icin hayirli olsun diyerek konuyu kapatiyorum

3. Ne alaka getir de millet havyar mi siparis veriyor
    Yada bmw 3 araba .. bilmedigim icin soruyorum
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    getir'in mevcut segmenti buna uygun degil diye dusunuyorum.

ayrica istegelsin vardi ?

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. demek ki 7 milyar usd yatirim cekebilen Getir'in yonetimi, Sok Market'in kendi segmentlerine uygun olmadigini anlayamayacak kadar bilgisizlermis, anlayamamislar. Halbuki uzaktan masabasindan bilen biliyormus

şoka gitmeyenler yorum yapıyor arkadaş.şokun stratejisi 1 ulusal tanınmış marka 1 de kendi markasi piyale mis mintax gibi.onlar da kalite algısı olan markalar.

şokta bime a1010e göre çok daha fazla çeşit var.

migros zaten sanal market ile epey yol aldı.getir olsan bu üçlüden gidebileceğin en mantıklı yer şok. cepte şok ile çok yol alamayan ülker grubu bu ortaklık ile hızlıca son kullanıcılara ulaşacak getir de türkiyenin her ilçesinde mal tedarik edebileceği mağaza ve bölge depolarından faydalanarak tüm türkiyeye hitap edecek

kağıt üzerinde win win ancak pratiği zaman gösterir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Dijital sahada sinerji oluşturmak amacıyla, Şok Marketler Tic. A.Ş.'de doğrudan/dolaylı pay sahibi olan Yıldız Holding ve iştiraklerinin sahip olduğu bir kısım azınlık payların Getir Perakende Lojistik A.Ş.'ye veya ilişkili şirketlerine satışı için stratejik ortaklık görüşmelerinde bağlayıcı olmayan niyet mektubu imzalanmıştır...

Bu habere piyasa tepkisi: sizin oluşturacağız sinerjiye sokayım.

Bu arada satis direktörü de fırsattan istifade etmiş.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

7. ŞOKM Hisse Satım Bildirimi

12/11/2021 - 12/11/2021 tarihinde ŞOK MARKETLER TİCARET A.Ş. payları ile ilgili olarak 13,80 - 13,83 TL fiyat aralığından 15,000 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca gerçekleştirilmiştir.
    Bu işlemle birlikte ŞOK MARKETLER TİCARET A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 12/11/2021 tarihi itibariyle kalan 25 bin LOT %0,00409 düşmüştür.
    İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
    HAKAN KOYUN
    ŞOK Market Satış direktörü

Özet: 12 Kasım 2021 sabahı portföyünde sabah 40bin Lot hissesi varmış, güniçi 15bin Lot satmış, elinde 25bin Lot kalmış.
    O kalan 25bini de ver tahtaya bir kişi düşsün yakamızdan..
    Hayırlı Olsun Hakan Koyun.

Siz bu şirketi sahibibinden, CEO sundan İCRAcısından çaycısına kadar hisse üzerinde spekülasyon, manipülasyon yapmak için mi kurdunuz, halka açtınız. Bir kere daha tiksindim alayınızdan..

Yorumlara hiç şaşırmadım. Cuma günü "vay haberi sızdırdınız" diye küfredenler, bugün aşağı gidince sövenler..... ya siz ne yapacağınızı bilmiyorsanız buralar size hakikaten çok fazla...Ederinin ne kadar olduğunu biliyor musunuz (o da ne diyenlerin sayısı çok fazla)...Milyarlarca dolar yatırım çekebilen unıcorn(GETİR) bilmiyor, çok bilmişler biliyor....herhalde çok parası olduğu için bir market alayım diyor....Gerçekten yazmayayım dedim ama hakikaten bu kadar basit düşünüyorsanız borsa filan gerçekten hoplatırlar dikkat edin...zaten hoplatmışlar gerçi ama...

Sayfa 178/211 İlkİlk ... 78128168176177178179180188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •