Sayfa 109/211 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 1687 madde; 865 - 872 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1. 16 sında bedelli kararı çıkabilir mi... bedeli ödeyecek param yok da, öyle bir ihtimal varsa en azından bir miktarını öncesinde satayım.

2. Bu sorunun cevabını 1 aydır arıyorum, bakalım ilerleyen günlerde neler olacak izleyecegiz
     Alıntı Originally Posted by ideaid Yazıyı Oku
    16 sında bedelli kararı çıkabilir mi... bedeli ödeyecek param yok da, öyle bir ihtimal varsa en azından bir miktarını öncesinde satayım.
    ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Öyle bir direnç var ki hissede günde 1-2 milyar hacim yapan garanti, aselsan vs bile daha rahat yükseliyor.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5. Takasta bu ay yabancılar önde, 13 tl den mallanıyorlar, belke daha düşükten niye almıyorsun? İşi bilmiyor bunlar

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Kızıldağ bu kağıdın durum nedir? Güncel bir grafik var mı? Grafik diyorum aslında pek taktığı yok ama spek elinde oyuncak olmuş gibi.

7.  Alıntı Originally Posted by Gokhannic Yazıyı Oku
    Kızıldağ bu kağıdın durum nedir? Güncel bir grafik var mı? Grafik diyorum aslında pek taktığı yok ama spek elinde oyuncak olmuş gibi.

12,80 stop rakamı var, cuma ve bugün performans beklenen gibi. Senet hızlanma bandına girmeye çalışıyor. Tabiri caizse yoklama çekiyor. Hızlanma bandı 13 üstünde ama uzatabilir de. 13 üstünde yeni doğmuş bebek gibi, fakat doğumu yapan hemşirenin eli çok ağır, halen ne bekliyor bilmiyorum, çocuğun poposuna vursa ağlama sesi gelecek. Hemşireyi beklemek gerekir.

8.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    12,80 stop rakamı var, cuma ve bugün performans beklenen gibi. Senet hızlanma bandına girmeye çalışıyor. Tabiri caizse yoklama çekiyor. Hızlanma bandı 13 üstünde ama uzatabilir de. 13 üstünde yeni doğmuş bebek gibi, fakat doğumu yapan hemşirenin eli çok ağır, halen ne bekliyor bilmiyorum, çocuğun poposuna vursa ağlama sesi gelecek. Hemşireyi beklemek gerekir.
    Kağıdın net bir alıcısı yok dostum. En çok alan garanti 170 bin artıda sadece o da aldığını veriyor belli kademeden. Herkes trade yapıyor koca aracı kurumlar bile. Alan satıyo. Zor çıkar böyle.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 109/211 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •