Sayfa 80/211 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon
Arama sonucu : 1687 madde; 633 - 640 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    dün bir çalışan ile konuştum, durumu sordum, çalışanlar mutsuz müşteriler mutsuz..yani hizmet sektöründe faaliyet gösteren, bana göre ürün gamı son derece başarılı olan bir şirket nasıl böyle kötü yönetiliyor akıl alır iş değil...önce sistemi kur sonra online satış yapıyorsan yap, ya da önce çalışanların mutluluğunu sağla.. bir şubesinde 2 hanım çalışıyordu, her gördüğümde içim burkuluyordu, koca koca kasaları kolileri bir başlarına kaldırıyorlardı.. Bu indirim marketlerin hepsi işçi sömürüsü yapıyor. çalışanların çoğu da üniversite bitirmiş çocuklar.. çok yazık..

2. bugün de yabancı satışı devam ediyor an itibariyle 750 bin lot daha satıldı....

3. Zannediyorum, bundan dolayi satis yiyoruz

4. Gec olmadan gelin migrosa

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Joker kardeş geç kaldık ama benim nedenim var o yüzden şok...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

6. MİGROS,MİGROS, MİGROS gerisi çöp.

7. müthiş mal devri yapıldı...halka arz tekrarı gibi oldu, 2.5 milyon lot yabancıdan Ky ye gibi görünüyor..
    Tabi bir yandan da bu tahtada tüm baskı yabancıdan kaynaklanıyordu, belki önü açılır bu vesile ile..

Sayfa 80/211 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •