Sayfa 159/211 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209 ... SonSon
Arama sonucu : 1687 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1. 2 tanesi bende sokm ve bizim (

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

2. düştükçe alıyorum mm2 olarak artıyor payım :D
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

Alıntı Originally Posted by puzzle2010 Yazıyı Oku
    Phillip Capital , son 6 ayın en düşük kapanışını bugün itibari ile yapan Yıldız Pazar hisselerini yazmış.

BİZİM, ISGYO, KUTPO, MGROS, ODAS, SOKM. ( Alfabetik sıra ile)

Başka bir şey daha yazacağım: Benim ABD pazarında takip ettiğim bir hisse var. TARGET

Bu hisse ŞOK ile birebir benzeş. Yukarılarda daha önce konu etmiştim.

Şimdi yıllık performans olarak biraz bu hisseye bakalım.

01/06/2020 : 119.49 USD Şu anki fiyat: 227.29 USD (%90.2 artış)

Merak edenler ,biraz TARGET'ı inceleyebilirler. ŞOK aynı olmalı demiyorum, ama her anlamda benzeşip süründürülmeye çalışılmasını da anlamak zor diyorum.

Burada yazdıklarım şahsıma ait öngörüler olup, Yatırım tavsiyesi içermemektedir.
    Target ın olduğu ülkede sen şunu satamazın bunu yapamazsın diyen yok.adam pompalı tüfek bile satar.yüzünü malı iade ettin diye kıl müşteri diyen, kartla bişey almaya çekindiğin sözde esnafa destek olsun diye yasa geçirmezler, üstelik adamlar bizim en az 5 katı alım gücü yüksek.ama bizde yasa var onlarda yok. Geçiriyorsanız geçirin artık, halka açıkşirketler bunlar, manipülasyona uğruyoruz!!!!

4. günahları boynuna, rüşvet istemişlerdir, bak yasaklama getiriyoruz, şu kadar verirseniz
    sizi es geçeriz diye. malum mafya devleti olmuşuz. her şey umulur bunlardan.

Alıntı Originally Posted by Unutmam Yazıyı Oku
    günahları boynuna, rüşvet istemişlerdir, bak yasaklama getiriyoruz, şu kadar verirseniz
    sizi es geçeriz diye. malum mafya devleti olmuşuz. her şey umulur bunlardan.
    Valla artık çıksında. Bıktık vallahi

Bide şekerimiz çıktı. Elinde 550 bin lot var. 2 gündürlü yangından mal kaçırırcasına veriyor

7.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Bide şekerimiz çıktı. Elinde 550 bin lot var. 2 gündürlü yangından mal kaçırırcasına veriyor
    bim de sıkıntılı. aldım alalı bir gün yüzümü güldürmedi

haftalıktaki 10.54 dikkat çeken bir desteği.. eğer çarparsa yakın takıp edilebilir.. burada verebileceği olası tepki 11.28 ve üzeri olmalı.. adam olacak çocuk 12.14 ve üzeri..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 159/211 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •