Sayfa 1/210 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1677 madde; 1 - 8 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,578

SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Nasıl bir şirkete ortak olacağınızı öğrenmeniz açısından ; aynı grubun işlem gören hisselerine ait BİZİM ve özellikle KEREVİTAS forumlarını okumanızı tavsiye ederim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    bakkal borsaya acılıyor.. yazık günah.. ne üretiyor ki doğru dürüst rafları bile yok ürünler yerde karton kutuda ..bumu 2023 vizyonu ? ülker yapılnadırmayı ky ye yapıyor dikkat edin
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Görüyorum da millet akıllanmaya başlamış her abuk sabuk halka IRZ lara artık atlamıyor. En son millete PARKMAVERA 3 sertifikalarını kilitlediler ( aslında hisse bile sayılmaz niye BIST de işlem görüyor o bile muamma) halka kakaladıkları 42.5 Tl yi bir daha görmedi hep geri geldi.

5. ŞOK, ŞOK, ŞOK...

Görüyorsunuz, konuşmuyorum; görüyorsunuz...

KAP :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. ŞOK marketler zinciri

Bu halka arz BİST’te yapılan en büyük halka ırz olacaktır. Lütfen dikkatli olalım. İnşallah iptal olur.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 1/210 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •