Sayfa 135/211 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185 ... SonSon
Arama sonucu : 1687 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1. Seanslık grafikte kanal desteğine geldik bunun aşağısı işi bozar fakat o da bozmamak adına son bir saatteki satışların hepsini kendi karşıladı pala dayı yani şimdilik uçurumun kenarındayız bu kadar üstü yaşam altı ölüm...

2. 15.82 üstü aylık kapanışlarda değişik fiyatlamalar görürüz.Şu an tobo nun sağ omuzunu yapıyor
    Cengiz SOLAKOĞLU gibi bir duayenin YKB olması ayrıca pozitif bir faktör

3. Cengiz SOLAKOĞLU’nun branşının perakende ve tüketim malları olduğunu düşünürsek takastaki yapı kredi toplamasını da eklersek buna bir de Koçların perakende sektöründe Koçtaş harici zinciri olmadığını da düşünürsek Murat paşanın da bu işi devam ettirmeyeceğini de hesab edersek sonuç Şok=>Koç olacak diyebilir miyiz???

Perakende GIDA sektörünün önümüzdeki yollarda daha da canlı olacağını düşünürsek bence Koçlara çok yakışır şok hatta şoka da level atlatır... Yatırım tavsiyesi değildir(KATAR MATAR FAKE)

4.  Alıntı Originally Posted by Sessizçığlık Yazıyı Oku
    Cengiz SOLAKOĞLU’nun branşının perakende ve tüketim malları olduğunu düşünürsek takastaki yapı kredi toplamasını da eklersek buna bir de Koçların perakende sektöründe Koçtaş harici zinciri olmadığını da düşünürsek Murat paşanın da bu işi devam ettirmeyeceğini de hesab edersek sonuç Şok=>Koç olacak diyebilir miyiz???

Perakende GIDA sektörünün önümüzdeki yollarda daha da canlı olacağını düşünürsek bence Koçlara çok yakışır şok hatta şoka da level atlatır... Yatırım tavsiyesi değildir(KATAR MATAR FAKE)
    her türlü varsayım olasılık dahilinde elbette

sadece şunu merak ediyorum

sokmarket içinde satılan ürünlerin %90 ı ülker çatısı altındaki ürünler iken.

siz olsanız enbüyük pazarınızı satarmısınız. murad satarmı?

ederini bulan her mal satılabilir elbet. ama grubun ürettiği ürünleri halka doğrudan ulaştırdığı bu büyük pazarı satabileceğine ben ihtimal vermiyorum.

5. Kümaş satıldı Maktek satılacak bence şoku da satacak zira payı az zaten şok üzerinde büyük kısmı yabancıda diye biliyorum

6.  Alıntı Originally Posted by Sessizçığlık Yazıyı Oku
    Kümaş satıldı Maktek satılacak bence şoku da satacak zira payı az zaten şok üzerinde büyük kısmı yabancıda diye biliyorum
    hocam yazdığımı tekrar okuyun. kümaş ile ülker in nası bi göbek bağı olabilir veya maktk ile

gıda işine odaklanacağız dedi seneler önce. saydığınız şirketler gıda şirketimi

maktk bi enayi bulabilirse satacak.
    kümaş senelerdir RHI ile masadaydı (400=500 mil dolar)
    özel emir ile oyak a satıldı.
    tfinansıda senelerdir satacaklar

konumuz ülkerin ürettiği ürünlerin satılacağı en büyük pazar

7. Yıldız holding eline kalırsa hisse bi halt olmaz onu da söyleyim size

8.  Alıntı Originally Posted by Sessizçığlık Yazıyı Oku
    Yıldız holding eline kalırsa hisse bi halt olmaz onu da söyleyim size
    murad dalaverecinin önde gidenidir o ayrı konu

ama özellikle son 6 ayda gördük ki her hisse her fiyatı görebilir yeterki istesin

Sayfa 135/211 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •