Sayfa 203/211 İlkİlk ... 103153193201202203204205 ... SonSon
Arama sonucu : 1687 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1. https://www.borsagundem.com/haber/sp...l-ceza/1695021

Yılların Ziya Sesel i ceza yesin. İlginç. Acemi miymiş bu kadar.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Günlük
    Twitter @chem737373

3. Ağırlıklı ortalamaların altına indi. Kol kestik yapıcak bişey yok.
    Emin ol para her kapıyı açar...

4. Kar çok iyi,yanlış görmedimse,6-8 kat artmış geçen seneye göre, Acaba beklenti neydi? Yarın şenlik mi var ?Anlayan biri bilançoyu yorumlasa,Form çok ıssız.

5. Ortalama net kâr beklentisi 440 milyon iken, gerçekleşen 1.2 milyar olmuş. Bu durumun oluşmasında yani kâr rakamının bu denli beklenti üzeri gelmesinde 545 milyonluk ertelenmiş vergi gelirinin payı çok büyük diye düşünüyorum. Ancak bu geliri hesaba katmasak bile beklenti üstü rakamlardan bahsetmek mümkün. Diğer yandan nakit akışını daha da güçlendirmiş. Bence bu tabloların hisseye pozitif etkisi olacaktır.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

İyi bari bu blançoya beğendin..
    Nerde görsem sağlayıp geçiyon..
    Blanço gurmesin galiba..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    İyi bari bu blançoya beğendin..
    Nerde görsem sağlayıp geçiyon..
    Blanço gurmesin galiba..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Beğendiğim bilançolara beğendim, iyi diyorum, beğenmediğim bilançolara beğenmedim, kötü diyorum. Tabloları hakkında olumlu yorumda bulunduğum pek çok şirkete rastlayabilirsiniz. Elimde hissesi varsa iyi, yoksa kötü diye de yorum yapmıyorum. Evet, finansal okuryazarlığım ve finansal bilgi düzeyim yüksektir. Buna dayanarak da olayları kendi bakış açıma göre yorumluyorum. Siz neden böyle bir yorum yapma ihtiyacı duydunuz, tavuğunuza kışt mı dedim anlamadım.

Sayfa 203/211 İlkİlk ... 103153193201202203204205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •