Sayfa 124/211 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174 ... SonSon
Arama sonucu : 1687 madde; 985 - 992 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    m2 olarak rakiplerinden daha küçük dükkanları tercih ediyorlar dükkana giriyorsun alışveriş arabası ile rafları bile dolaşamıyorsun,
    Bist rallisinde de bu grup kağıtları primlenmedi zaten piyasa doğru olanı yapıyor ederi bu fiyatlar her hal.
    Bim ve 101 lerde haklısın tükanlar o kadar genişki depar atıyorum. 2 çocuk yanyana el ele tutuşup her yeri kaplıyoruz. Senin bulunduğun muhit öyle benim bulunduğum muhit geniş valla. Herkes bi çokonat alsın, bi mis süt alsın yeter

2. Sok biraz daha mahallenin bakkalı formatında bulunduğum ilçe kışın 25 yazın 120 bin nüfuslu, 11 tane sokm 4 tane bim var, satış rakamları bakıyorum şok 15 milyar TL,bim in 40 milyar TL, bim nerdeyse tek çeyrekte bir senelik şokm işini yapıyor. Ha bu şok sayfasinda bim reklamı oldu gibi ama bende sokm var bim yok, neden bunu tercih ediyorum çünkü bim in bu işleyişini karşılayan hatta fazlası bile olan bir hisse fiyatlamasi varken sokm için yolun başı görüntude, anlaşılan halka arz çok pahalı olmuş ve hissenin yükü fazla dökülmesi uzun sürer bu ağırlığın, benim ilk odagim her çeyrekteki satış rakamları olacak
    Ciddi bir uzun vadeli yatırım olarak görüyorum hisseyi, gıda alım-satim sacmaliginda al sat yapıyorum da ne alaka bu millet tahtalarda böyle oynuyor bilmiyorum hafta başından bu yana elinde tutan zararda baksan cuma marketlerde raflar boşalmış

3. Şok market yatırımlarını hızlandırdı ve neredeyse bim ve A101 ile yarışacak düzeye geldi birincisi bim bu piyasaya hızlı ve donanımlı girenlerden o yüzden mahallenin en rahat yerlerini tutmak onun için kolay oldu ardından A101 ve şok geldi agresf bir şubeleşme çalışması var şokta hele bir de şu mobil şok olayını oturtabilirse çok farklı yerlere hızlı şekilde gidebilir işletmecilik çok ama çok önemli

Bim kendini ispatlamış ben ona Tüpraş gibi bakıyor isem şoka Trcas gibi bakıyorum sonuçta yatırımlarını bitirmeye yakın ve artık meyvelerini vermeye başlıyor zira bu daha bebek şirket bence

Borsada yatırım yapacaksan para kazanmak istiyorsan yeni şirketlere yatırım yapacaksın bim gibi bilinen amiral gemisine yatırım yapmak yerine yeni gelişen bi beklentisi olacak marketlere yatırım yapmak daha bereketli olacaktır kanımca mesela sasa gibi

Tabi sahibinin de önemi çok fazla daha doğrusu ortağının Murat Ülker olması herşeyden önce düşündürmesi gereken şey

Haaa bu arada tahta zaten yabancının elinde mal satıyor olması çok normal asıl yükseliş piyasadaki fonların agresif alışlara geçmesi ile başlayıp aracı kurumlar ve ardından yabancının alışları ile olacaktır diye tahmin ediyorum yine de ytd. Fikirlerim...

4. Bugun bıraz bulastım ben de ucundan kıyısından... bakalım...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

5. Dokunani yakıyor bir haftadır

6. gene alım kıvamına geldi

7. Nasılbir baskıdır bu arkadaş gelenin kafasına vruyorlar

Sayfa 124/211 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •