Sayfa 121/211 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171 ... SonSon
Arama sonucu : 1687 madde; 961 - 968 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1. gene alım kıvamına geldi kagıt

2. yeni bir dönem başladı market gıda sağlık önemli

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Dönemden bağımsız şok marketin işleyişi önemli benim için,gıda diye yasak var al yasak bitti sat mantığı kısa sürede yıpratır, Corona bitince millet markete gitmeyecek mi de satıyorlar anlamıyorum,uzun vadeli kâra geçtiktce değeri artacaktır şimdilik 11-13 arası zikzaklara devam edecek gibi görünüyor

4. Ayrıca bim kadar marketi var ama nerdeyse 3/1 satış rakamları,asıl rakiplerinden müşteri çektikçe bende payımi arttiracagim şok da,şu anda temel seviyede alimlarimi yaptım yaza girerken oransal olarak artışı kollayacagim yoksa market sayısına aldanıp boşa kürek cekeriz, 2.ceyrekteki zarardan kara geçiş,3ceyrekteki kârda güzel artış önceki sayfalarda bahsettiğim hisseye girme nedenimdir

5. Şok market için , pandemi sürecinin bugün ki şartlar çerçevesinde durumu elbette çok kötü değil, ama sanki ülke genelinde daha sert tedbirler alınması halinde hissenin daha çok prim yapacağı şeklinde bir öngörü var. Bu doğrumu, halbuki normal şartlarda da yoğun biçimde alış veriş yapılan bir market. Yani prim yapmasını sert tedbirlere bağlamak sanki biraz algı yaklaşımı gibi geldi bana. Bir banka müdürü arkadaşım önermişti bu kağıdı ,uzun vadede karlılığı iyi olacaktır diye. 11.88 den girdim ama daha bir numarası olmadı. Bekliyoruz bakalım Ustalar dan hayırlı havadisler bekliyoruz. YTD

6.  Alıntı Originally Posted by moosteapha Yazıyı Oku
    Şok market için , pandemi sürecinin bugün ki şartlar çerçevesinde durumu elbette çok kötü değil, ama sanki ülke genelinde daha sert tedbirler alınması halinde hissenin daha çok prim yapacağı şeklinde bir öngörü var. Bu doğrumu, halbuki normal şartlarda da yoğun biçimde alış veriş yapılan bir market. Yani prim yapmasını sert tedbirlere bağlamak sanki biraz algı yaklaşımı gibi geldi bana. Bir banka müdürü arkadaşım önermişti bu kağıdı ,uzun vadede karlılığı iyi olacaktır diye. 11.88 den girdim ama daha bir numarası olmadı. Bekliyoruz bakalım Ustalar dan hayırlı havadisler bekliyoruz. YTD
    Güçlü yükselişi için piyasa karlılığa ve azaltilan borçlara bakacaktır ilk önce, karlilikta satışla olacak iş, bim 800 şube 40 milyar satış, şok 15 milyar satış 700 şube, ilk önce bu parantezi kapamaya başlaması lazım,çünkü subelesmede agresif ve kar kadar masrafta getiriyor,yani bim in 800 şube gideriyle yaptığı işi şok 1500 şube ile yapar en son verilerle,ayrıca bim şubelerinin mülkünü almaya başladı bildiğim.
    Özetle bim bu karlılığına bakılırsa hisse fiyatı yıllardır dağıttığı temettuleri bedelsizleri ile fiyatlamis durumda,aynı hikâyeyi şok da bekleyecez ama her sene 1000 market açmaya devam ederse yakın zamanda beklemek zor

7. Ne yalan söyliyim market sektöründe spekülatif hareketler bekliyorum carrefoursa gibi Bim de olabileceğini düşünmüyorum adese.. yaptı yapacağını. Migros eşittir bim onu da geçtim. bizim olabilir.. bideee eee şok daha ucuzu yok ;) tamamen sallamasyon dur ytd!

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Güçlü yükselişi için piyasa karlılığa ve azaltilan borçlara bakacaktır ilk önce, karlilikta satışla olacak iş, bim 800 şube 40 milyar satış, şok 15 milyar satış 700 şube, ilk önce bu parantezi kapamaya başlaması lazım,çünkü subelesmede agresif ve kar kadar masrafta getiriyor,yani bim in 800 şube gideriyle yaptığı işi şok 1500 şube ile yapar en son verilerle,ayrıca bim şubelerinin mülkünü almaya başladı bildiğim.
    Özetle bim bu karlılığına bakılırsa hisse fiyatı yıllardır dağıttığı temettuleri bedelsizleri ile fiyatlamis durumda,aynı hikâyeyi şok da bekleyecez ama her sene 1000 market açmaya devam ederse yakın zamanda beklemek zor
    şok yıldız holdingin bir parçası. uno superfresh ülker mintax mis godiva gibi marka sahibi olduğu ve birçoğunun üretimini kendi tesislerinde yaptığı markalara sahip.
    dolayısı ile açılan her mağaza ve yapılan artı satış kendi markalarının da ilerlemesini sağlıyor ve toplam faydayı arttırıyor.bimden bu yönden ayrılıyor.

Sayfa 121/211 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •