Sayfa 183/211 İlkİlk ... 83133173181182183184185193 ... SonSon
Arama sonucu : 1687 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1. ŞOK Marketler’in lojistik ağı ve dağıtım gücüyle Getir’in teknolojisi buluşacak

Kerim Ülker - dünya gazetesi

https://www.dunya.com/kose-yazisi/so...lusacak/643838

2. Tavan oldu ama kimse kalmamış.

3. 22.12.2021 Çarşamba gününün AKD ve t+2 si

Bugün
    En düşük 11,89
    En Yüksek 13,02 gördü ve günün en yükseğinden tavan fiyattan satıcısız günü ve haftayı %9,97 primle kapattı. Toplam işlem adedi 11.402.074 lot oldu.
    Böylece 2021 yılının ikinci tavanı oldu. Hayırlara vesile olur inş.

4. Şok Market Kapıda Servis Aracı

5.  Alıntı Originally Posted by emin Yazıyı Oku
    Koskoca şirketsin, bu ne biçim araç.Getir hisse alıp ortak olursa birşeyler değişir.12 altını görünce bir miktar aldım, o da getir hikayesi için.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6. Yerli Yapım Şok Tasarımı Elektrikli Araçlar

KENDİ ARACINI ÜRETECEK, AVRUPANIN EN BÜYÜĞÜ OLACAK

ŞOKun kendine ait uygulaması Cepte ŞOKun diğerlerinden farkını sorduğumda ise Demirel, Bizler, müşterilerimizin almak istediği ürünleri teslim işlemini ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Biraz farkımız da bu oldu. Rafta görülen ile kapıya gelenin fiyatı aynı. Bir de marketlerimizin sipariş dağıtım ağını güçlendirmek istedik. Şu anda elektrikli teslimat aracına yönelik bir geniş bir ağ kuruyoruz. Geliştirdiğimiz Elektrikli Araç Projesi ile bir yandan karbon emisyonunu azaltmayı diğer yandan ise alım/dağıtım operasyonlarında müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmayı planlıyoruz. Tasarımı tamamen bize ait olan araçların150 adedi şu anda hizmet veriyor. Bu sayıya 1000 tane daha eklenecek yakın zamanda. Onay süreçlerinin tamamlanmasıyla Avrupanın en büyük, elektrikli araç parkına sahip perakende şirketlerinden biri olacağız diyor.

7.  Alıntı Originally Posted by emin Yazıyı Oku
    KENDİ ARACINI ÜRETECEK, AVRUPANIN EN BÜYÜĞÜ OLACAK

ŞOKun kendine ait uygulaması Cepte ŞOKun diğerlerinden farkını sorduğumda ise Demirel, Bizler, müşterilerimizin almak istediği ürünleri teslim işlemini ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Biraz farkımız da bu oldu. Rafta görülen ile kapıya gelenin fiyatı aynı. Bir de marketlerimizin sipariş dağıtım ağını güçlendirmek istedik. Şu anda elektrikli teslimat aracına yönelik bir geniş bir ağ kuruyoruz. Geliştirdiğimiz Elektrikli Araç Projesi ile bir yandan karbon emisyonunu azaltmayı diğer yandan ise alım/dağıtım operasyonlarında müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmayı planlıyoruz. Tasarımı tamamen bize ait olan araçların150 adedi şu anda hizmet veriyor. Bu sayıya 1000 tane daha eklenecek yakın zamanda. Onay süreçlerinin tamamlanmasıyla Avrupanın en büyük, elektrikli araç parkına sahip perakende şirketlerinden biri olacağız diyor.

Muhteşem fütüristik tasarımlar .Ayrıca geliştirilmiş imiş.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

8. Remi bir açıklama göremedim, hangi markete ne kadar ceza verilmiş görmedim ancak bir haber dolaşıp duruyor:

Sebepsiz zam yapan 5 markete ceza yağdı!

Beyaz ve kırmızı et ile peynire ürün alış maliyetleri artmamasına rağmen % 20 zam yapan zincir marketler yakalandı. Haksız Fiyat Değerlendirme Kurulu, sebepsiz zam yapan 5 markete ceza kesti.

5 ZİNCİR MARKETE CEZA
    Kurul, bu kapsamda maliyeti artmamasına rağmen vatandaşa sattığı ürünlere yüzde 20'yi aşan oranda zam yaptığı tespit edilen A101, Bim, Şok, CarrefourSa ile Metro marketlere idari para cezası uygulanmasını kararlaştırdı.

Haksız Fiyat Değerlendirme Kurulu haksız fahiş fiyat artışı yapan 5 büyük zincir markete idari para cezası uygulanmasına hükmederken, Kurul'un yönetmeliği kapsamında marketlere 14 bin 860 liradan, 143 bin 860 liraya kadar para cezası kesilmesi öngörülüyor.

Listede MİGROS un adı geçmiyor bu kez METRO Marketler dahil olmuş oyuna..
    Madem ki öyle,
    kur nedeniyle başta akaryakıt, doğal gaza ekmek, un fiyatları, şeker zammını geri alsınlar..
    Ben de bir tüketiciyim ben de rahatsızım bu fiyat artışlarından. Ama ikidir suçlu marketlermiş saldırmak biraz ayıp oluyor.

Bu aralar boykot boykot diye bir çağrı yapılıyor ya. Bilmiyom öyle bir şey olur mu zincir marketler beş gün dükkanı kapatsınlar bakalım neler oluyor.. Pandeminin ilk günlerinde içişleri bakanı önceden bildirmeksizin sokağa çıkma yasağı getirdi ortalık karıştı millet birbirine girdi kavgalar oldu. Bi kapatın lem şu dükkanları da öyle olmaz böyle olur.
    Bu şirketlerde çalışan, üretici, tedarikçi vs. evine ekmek, aş götüren milyonlarca insan var. Binlerce yerli-yabancı yatırımcısı var. Yatırım yaptığımıza, ortak olduğumuza bizi bin pişman etmeyin, suçlu belli, yanlış politikalar.. Bi şittirin gidin be..
    Edep yahu..

Sayfa 183/211 İlkİlk ... 83133173181182183184185193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •