Sayfa 2/97 İlkİlk 12341252 ... SonSon
Arama sonucu : 773 madde; 9 - 16 arası.

Konu: FORMT - Formet Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

KAP : Formet Çelik Kapı payların halka arzında satışa sunulan payların %5'inden fazlasını satın alan Gerçek-Tüzel kişiler listesi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Halka arz sonuçlarına ve alan kişi, kurumlara bakınca oldukça hareketli bir hisse olacak gibi.

metronun halka arz ettikleri
    fonet kfein formt
    sermaye az bakalım ne yapacak?
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

22.05.2018 işlem görecek
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

salı tavan açma alım fırsatı ver bari çok agresif olacak eminim

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Böyle borçlu dandik şirketleri nasıl izin veriliyor hadlka ırza...alım fırsatı da verir satımda..önemli olan şelalesine yakalanmamak...ytd

bilançoya hiç bakmadim hayırlısı

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Formet Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. FORMT.E işlem koduyla 22/05/2018 tarihinden itibaren (BUGÜN), Ana Pazar'da işlem görmeye başlayacaktır. (Baz Fiyat:7,33 TL, Maksimum Emir Değeri:500.000 TL)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 2/97 İlkİlk 12341252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •