Sayfa 3/59 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 472 madde; 17 - 24 arası.

Konu: FORMT Formet Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,183
    8.79 tavan

2. tavandan aldım ama %2 zarar ile sattım uzak dursun
    Fuzuli'ye sormuşlar: "Sevmek mi daha güzeldir, sevilmek mi?", "Sevmek" demiş; "Çünkü sevildiğinden hiçbir zaman emin olamazsın.

3. Format atıyor...kimbilir dışardan ne aldılar...alıcı olmasa yukseltir geldikçe verir

4. Galip milyon lot almış muhtemelen maliyeti 7.33 değildir el altından almıştır güvenip tokatlanmayin tavsiyem

yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by desenat Yazıyı Oku
    Galip milyon lot almış muhtemelen maliyeti 7.33 değildir el altından almıştır güvenip tokatlanmayin tavsiyem

yatırım tavsiyesi değildir
    zararla sattım en güzeli dipten alıp beklemek genel anlamda hisseler için

6. eger tanıdığım galip ise bu hareketlerden sonra, 1. seans kapanışına doğru hareket başlatır 2. seans ise ... ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Adel1903 Yazıyı Oku
    eger tanıdığım galip ise bu hareketlerden sonra, 1. seans kapanışına doğru hareket başlatır 2. seans ise ... ytd
    http://share.matriksdata.com/share.a...05221225303848
    http://share.matriksdata.com/share.a...05221226056191
    'Bir şeye para vermiyorsanız satılan şey sizsiniz!'
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8.  Alıntı Originally Posted by Adel1903 Yazıyı Oku
    eger tanıdığım galip ise bu hareketlerden sonra, 1. seans kapanışına doğru hareket başlatır 2. seans ise ... ytd
    galip sakal bırakmış tanınmıyor diyorlar
    'Bir şeye para vermiyorsanız satılan şey sizsiniz!'
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 3/59 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •