Sayfa 5/97 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon
Arama sonucu : 773 madde; 33 - 40 arası.

Konu: FORMT - Formet Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Maşaallah borsamıza giren hisseler anında ********lik peşinde koşuyorlar YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Alan oldukça aşağı basıyor çıkacak hissi verip 7 48 den millete veriyor sonra hop aşağı YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,067
    metro şimdi işfinde oradan gelirse hoş olur
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. Ben sözleşmeyi okumadım ama işte 7,33 altına inerse alım garantisi gibi bir şey yokmuydu acaba???

5.  Alıntı Originally Posted by crocodile_tasci Yazıyı Oku
    Ben sözleşmeyi okumadım ama işte 7,33 altına inerse alım garantisi gibi bir şey yokmuydu acaba???
    Sadece 1 yıl hisse satmama taahhütü vardı patronların diye hatırlıyorum.Geri alım yoktu.

6.  Alıntı Originally Posted by emrek83 Yazıyı Oku
    sadece 1 yıl hisse satmama taahhütü vardı patronların diye hatırlıyorum.geri alım yoktu.
    teşekkürler

7. sayın filozof, kapanış takası alabilirmiyiz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,067
     Alıntı Originally Posted by Adel1903 Yazıyı Oku
    sayın filozof, kapanış takası alabilirmiyiz
    http://share.matriksdata.com/share.a...05222024135446
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 5/97 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •