Sayfa 64/97 İlkİlk ... 1454626364656674 ... SonSon
Arama sonucu : 773 madde; 505 - 512 arası.

Konu: FORMT - Formet Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. buralar yakın zamanda cok değerlenecek

2. Ne var bu hissede

3. Kağıtta iyi bir oyun dönüyor ama anlayamadım 4 gündür bu kadar aşağıya basacak ne oldu belli değil .iş yatırım çarşamba günü kağıdı altüst etti.Kim alıyorsa 1 kademe sonra geri veriyor.2018 yılında metro yatırımın aracı kurumları cirit atardı kağıtta .Bu hareketler tamda metro grup hareketlerine benziyor

4. Böyle kağıtlarda direnç,destek,seyiyelerinin tamamen algı oluşturma işi gibi görüyorum.Çünkü bu kağıt Metro yatırımın elinde olan bir kağıt teknik meknik işlemez.3 günlük takasta işyatırım 2 milyon lot üstü satış yapmış.Bu lotlar garantiyatırım ve vakıf yatırım almış yani K.Y lar . Ayrıca investaz da 2 milyon satmış.4 gündür düşen kağıtta tepki yok daha .Biraz daha boşaltmak isterlerse önce +2 veya +3 yukarı götürüp tekrar ilgiyi üzerlerine çekmeye çalışacağını düşünüyorum.Ayrıca endekste önemli bir kırılma olmadı.umarım olmaz

5.  Alıntı Originally Posted by Gamlı Baykuş Yazıyı Oku
    Kağıtta iyi bir oyun dönüyor ama anlayamadım 4 gündür bu kadar aşağıya basacak ne oldu belli değil .iş yatırım çarşamba günü kağıdı altüst etti.Kim alıyorsa 1 kademe sonra geri veriyor.2018 yılında metro yatırımın aracı kurumları cirit atardı kağıtta .Bu hareketler tamda metro grup hareketlerine benziyor
    hisse satışı var.Alaksızlar yükselişte yedirmiş kağıdı

6. Sizin aldığınız her lot için karşınızda.iş yatırım,şeker yatırım ,global, deniz yatırım.oyak yatırım,işlem yaparlar benim bildiğim bu 5 kurum bu kağıtta ortak hareket ederler belki şimdi birkaç kurum daha yanlarına çekmişlerdir. Biri alır diğeri satar;biri satar diğeri alır; Dikkatli olun kağıt gidiyor gibi gösterip tekrar geriye getirirler.Ama hiçbir kağıt devamlı düşmez bir yerden döner ama nereden

7. bayanlar baylar, kap a haber dustu, bedelli nasıl etkiler sizce?

Sayfa 64/97 İlkİlk ... 1454626364656674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •