Sayfa 69/97 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon
Arama sonucu : 773 madde; 545 - 552 arası.

Konu: FORMT - Formet Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by arost Yazıyı Oku
    cok sagolun sn arost, az cok anladim

2.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Topicde yazı çok az, haberlerinde bolca patron satışı ve kote edilmiş hisse var....
    Sayın Sasa500; crfsa dan cikmistiniz sanırım. Formt çelik kapıda misiniz?
    Bende takibe aldım bedelli sermaye arttırımı harici bir beklenti var mı acaba?

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    spk ya müracat edildimi bedelli parasını nerede kullanacaklar bu haberler gelince kopar mı tutabildiği kadar tutar buralarda adam gibi proje ile bedelliye müracaat ederse güzel bi çıkış başlar bence gelecek vaad eden şirketlerden yeterki dürütçe 294 milyonu kullansın yeni fabrika yatırımında kullansın o para ile çok şeyler yapılır
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4. Yönetim kurulu 21 eylül'de %294 oranında bedelli sermaye artırma kararı aldı. Bu süreçten sonra 3 tavan gördü son cuma günü ise -1 dolaylarında kapadı. Şimdi gerekli evrakların hazırlanarak spk'ya resmi başvuru yapılmasını bekliyoruz. Bu sene malum bedelli senesi. Bedelli yapan ya da yapması aday hisseler nerelerden nerelere geldi hepimizin malumu. Formt yıl içinde 6 rakamını görmüş zaten. Şu an o rakamın bile gerisinde. Spk başvurusuyla birlikte bedelli primlenmelerinde üst sıralara tırmanabilir. Bir miktar lot ile burada da bulunuyorum. Al, sat, tut tavsiyesi değildir.

5. kap heberlerıne bakıtgımda mustafa sezen 2 yıl boyunca 7.500bın lot yasak yemıs ve piyasa dolandırıcılıgından(yanlıs bılgılendırme) ceza yemiş
    eşi sürekli mal satmış, mustafa bey ıslem yasaklı olmasına ragmen yıne mal satmıs bilemiyorum bu kagıt alınır mı? ? ? ?
    eğer amaç kumar oynamak sa dardenal alıp kasım ayını beklemek daha mantıklı sanki...

6. Bu kağıtta iş yatırımın çok büyük bir ağırlığı ve hareketi var ;yani o alırsa hisse hareket kazanıyor verirse hisse geri geliyor .Cuma günü aldığı 4 milyon lotun 3,7 milyon lotu geri verince hisse geriye geldi.

7. Sermaye 76.000.000
    Özsermaye 51.794.243..

Özsermaye yaklaşık 24 milyon azalmış; 2019 yılı 18 milyon zarar, 2020/6 6, milyon zarar olmak üzere

Zarar %90 üzerinde faiz giderinden kaynaklı... mesela 2020/6 döneminde zarar hemen hemen faiz gideri kadar..

**
    %64,88 Halka açık (49.308.800 senet var)..
    **
    Bedellinin çoğu borsadan temin edileceğine göre, yatırımcıya fiyatlar cazip hale gelmeli diye düşünürüm..
    **
    YTD ayrıca

Sayfa 69/97 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •