Sayfa 73/97 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon
Arama sonucu : 773 madde; 577 - 584 arası.

Konu: FORMT - Formet Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. emir geri çekme silme cezası var yani bukadar lot birileri tarafından iş olsun diye alınmadı herhalde

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,379
    selamlar şirketinizin yatırımcısı ve uzun zamandır elimde tutuyorum açıklamış olduğunuz %294 bedelli sermaye artışına neden ihtiyaç duyduğunuzu* açıklamadınız*ve daha spk ya*müracaat*etmediniz bu süre için de*borsa yönetiminin vermiş olduğu ceza bizi üzdü lütfen borsa yönetimine bu konu hakkında itarzda bulunun o kadar agresif çıkışlar hareketler sergileyen şirketlere daha hafif ceza verilirken* formet çelik kapı ya 8 ocak tarihine kadar tek fiyat cezası verilmesi biraz kötü* oldu sizlerden ricam güzel bi izahname ile bizleri ver bedelliye katılacak olan* kişileri bilgilendirin lütfen*

ALEV DUMANLI
    YATIRIMCI İLİŞKİLERİ BÖLÜMÜ YÖNETİCİSİ
    [email protected]
    05523442788 ABDURRAHMAN TOPUZ
    YATIRIMCI İLİŞKİLERİ BÖLÜMÜ ÇALIŞANI
    [email protected]
    03523213708
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

3.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    selamlar şirketinizin yatırımcısı ve uzun zamandır elimde tutuyorum açıklamış olduğunuz %294 bedelli sermaye artışına neden ihtiyaç duyduğunuzu* açıklamadınız*ve daha spk ya*müracaat*etmediniz bu süre için de*borsa yönetiminin vermiş olduğu ceza bizi üzdü lütfen borsa yönetimine bu konu hakkında itarzda bulunun o kadar agresif çıkışlar hareketler sergileyen şirketlere daha hafif ceza verilirken* formet çelik kapı ya 8 ocak tarihine kadar tek fiyat cezası verilmesi biraz kötü* oldu sizlerden ricam güzel bi izahname ile bizleri ver bedelliye katılacak olan* kişileri bilgilendirin lütfen*

ALEV DUMANLI
    [email protected]
    [email protected]
    03523213708
    Kardeşim saçmalama! SPK sanki izahnameyi göndermediniz diye bu cezayı yediniz anlamında bir yazı olmuş. 1,5 süresi var istedikleri zaman gönderir sana mi soracaklar? Cezaya gelince Merko gibi bir hissenin. 36 tavan yaptığı bu ortam da hiç ceza gelmemesi daha 4 tavan yaptı diye böyle bir ağır ceza gelmesini eleştire biliriz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,379
     Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    Kardeşim saçmalama! SPK sanki izahnameyi göndermediniz diye bu cezayı yediniz anlamında bir yazı olmuş. 1,5 süresi var istedikleri zaman gönderir sana mi soracaklar? Cezaya gelince Merko gibi bir hissenin. 36 tavan yaptığı bu ortam da hiç ceza gelmemesi daha 4 tavan yaptı diye böyle bir ağır ceza gelmesini eleştire biliriz.

ilk önce saçmalamıyoruz tamam mı bir çok şirketin bedellisine katılmış o bahsettiğin merko 1 liradan beri taşıyan biri karşında hala bürüt takas ta ama ona bende kızdığım için yazdım ayrıca bu işler lobidir crfsa da var elimde o da 5 liradan beri elimde 38 lira oldu ama tek fiyat cezası yemedi daha bu üç 4 tavanda ceza yemiş olması izahname ile ilgili değil tabi ki o bilgi beceri yok değil bende izahname gecikti bir çok yönetim bir kaç gün içinde hazırlar öyle müracaat eder yazdığım soruya gelen cevap aşşağıda

AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,379
    olasılık hedeflerimdir kendi akılınızı kullanmayı ihmal etmeyin lütfen

6.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku

ALEV DUMANLI
    [email protected]
    [email protected]
    03523213708
    Ben de içerikle ilgili öneride bulunmuştum ama şirketten gelen cevabı görünce meselenin anlaşılmış.oldugunu gördüm.

Umarım biran once izahname açıklanır ve güzel bir hareket yaparız.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : mterdemli; 11-10-2020 saat: 09:27.
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

7.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku

ALEV DUMANLI
    [email protected]
    [email protected]
    03523213708
    Şirketten gelen cevabı gördüm. Mesele anlaşılmış. Ceza konusunda SPK nin kantarin topuzunu kaçırıp cezayı abartmasi konusunda söylediklerinde katılıyorum. SPK nin standarti yok. Bazı hisselere 10 tavan yapana kadar müdahale etmezken bazı hisselerin tepesine tepesine vuruyor. Bu şirketle ilgili olan dışı fiyat ve miktar hareketi ile ilgili bilgi bile istemeden 3 ay tek fiyat tedbiri uygulaması tamamen saçmalık. Bence birilerinin amacına hizmet ediyor. SPK yi kime sikayet edeceğiz? Neyse ben SPK yi bimere şikayet etme kararı aldım bakalım sonuç ne olacak.
    Yazdıklarıma alinmayin. İşin özü kaçırıldığı için bunları yazmak zorunda kaldım.

Son düzenleme : mterdemli; 11-10-2020 saat: 09:17.
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

8.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    olasılık hedeflerimdir kendi akılınızı kullanmayı ihmal etmeyin lütfen

İnşallah reis. Sabreden derviş muradına erer inşallah.

Sayfa 73/97 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •