Sayfa 74/97 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon
Arama sonucu : 773 madde; 585 - 592 arası.

Konu: FORMT - Formet Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    ilk önce saçmalamıyoruz tamam mı bir çok şirketin bedellisine katılmış o bahsettiğin merko 1 liradan beri taşıyan biri karşında hala bürüt takas ta ama ona bende kızdığım için yazdım ayrıca bu işler lobidir crfsa da var elimde o da 5 liradan beri elimde 38 lira oldu ama tek fiyat cezası yemedi daha bu üç 4 tavanda ceza yemiş olması izahname ile ilgili değil tabi ki o bilgi beceri yok değil bende izahname gecikti bir çok yönetim bir kaç gün içinde hazırlar öyle müracaat eder yazdığım soruya gelen cevap aşşağıda

Haklısın üstadım. Maalesef spk kafasina göre takılıyor. Olaylarda lobilerin ve siyasetin etkisi vardır diye düşünüyorum.
    Bizim bı merkomuz olmadı maalesef

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. % 295 bedelli için 21.09.2020 de Yönetim Kurulu Kararı geldi..

Artık SPK başvurusu ile birlikte, izahnameyi de bir görsek .. işimize, yolumuza baksak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,387
    Yoğun İş geliştirme ve Ar-ge çalışmalarımız neticesinde sonuçlandırdığımız ve hızlı bir şekilde yatırımını tamamladığımız masa, sandalye ve aksesuar gruplarımızla ilgili olarak, özellikle yurt dışı siparişlerimiz pandemi sürecinin de normalleşmeye başlaması neticesinde hızla artmaya başlamış olup, bu kapsamda siparişleri zamanında yetiştirebilmek için istihdam edilmek üzere 250 ek personel alımı hedeflenmektedir. Bunu gerçekleştirmek için de bilbordlara ve reklam panolarına 250 kişi personel alımı ilanları verilmiştir.
    aranızda kayserili olan var mı
    kayseride formt fabrika ya adam almak için reklam panolarına ilan verilmiş gören olmuştur hemde herksin işçi çıkardığı zamanda
    yani boş beleş bi şirket değil
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,387
    eski defterleri karıştırınca yukarıdaki ilan çıktı 7.ayda yapılan açıklama
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    eski defterleri karıştırınca yukarıdaki ilan çıktı 7.ayda yapılan açıklama
    Güzel günler göreceğiz İnşallah Reis..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,387
    neden formt aynı metal eşya sektörü bazlı [16:50, 13.10.2020] bu sene ilk kezbu hafta
    hareketlendi
    oda ceza yedi
    arkası gelecek ama
    yıl başını bulacak amma senye kadar
    mutlaka gelecek
    bu sene %200 yapmayanı dövüyorlar belki bizde seneye yapacağız ama % kaç ?

Bu gün gip oldu bu ceza hissenin dengesini bozdu artık birileri mutludur.

8. şirkete düşen 21.09.2020 tarihinde yönetim kurulu kararı ile açıkladığınız BEDELLİ'nin "izahnamesi"ni açıklayıp, SPK başvurusunu yapmak..

bekliyoruz..
    Ayrıca şirkete de mail yazıp aldığım cevabı aktaracağım arkadaşlar..
    Dediğim sebeplerden burdayım, inşallah daha farklı bir FORMT olacak..
    Kimseye al-sat-tut değildir. Saygıyla )

Sayfa 74/97 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •