Sayfa 81/97 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon
Arama sonucu : 773 madde; 641 - 648 arası.

Konu: FORMT - Formet Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    İki sayfa öncesindeki tartışmalar boş tartışmalardır SPK kabul etti etmedi arkadaşlar daha perşembe günü başvurdum zaten bu süreç iki ayı bulacak daha başvuru yapmadan kabul etmediği tartışması çıkartmışsınız ya bir de bronz diye yani bunu yapan acemi birisi de değil yeni üye bir hissedar da değil yani mavi kardeşimin dediği gibi bilinçli mi yapıyorsunuz zaten Sepe kaya müracaat etmeden önce düşüşler genelde başladı bedelli sermaye arttırımı bekleyen şirketlerin çoğunda onunda sebebi katmer hissesinideki patronun kalleşlikleri yani ondan bedelli sermaye arttırımı bekleyen bir çok şirket etkilendi yoksa bunun izah namesini açıp okudunuzmu ben buraya bazı detaylar yapıştırdım adamlar ne güzel şirketlerini büyütmekten bahsediyor fazla bir borçları yok borçların da kapatacaklar makinelerini teknolojik olarak yenileyecekler. Bir çok şirketin bedelli izah nağmesi sadece geçmiş borçları ödemekten ibaret bu adamlar geleceği düşünerek bir izah name hazırlamışlar ve şirketin gelecek 50 yılını planlamaya çalışıyorlar ve karşılarında rakip olarak gördükleri bosh Arçelik beko Bunların ilgilenmediği küçük pazarlara dünya üzerinde Gidilmeyen yerlere gitmekten bahsediyor adamlar bunlar kolay şey mi 8 TL dolar olmuş sen İstanbul’dan Adana’ya giderken iki sefer düşünüyorsun adamlar dünyanın öbür ucuna gidecek bunun içinde sermaye lazım pazarlamaya çıkacaklar ve makinelerini büyütecekler daha neler neler açın izah name 75 sayfa okuyun ya ondan sonra gelin burada yorum yapın hadi onu okumadığınız 2.03 sayfa geriye gidin benim yazdıklarım yazdıklarım İzah name den bazı paragrafları buraya yapıştırdım saçma sapan düşünen insanlar zaten %500 çıkmış hisselerin peşinden koşmaya devam etsin yani bu ise daha çıkışına geçen ay başladı bu ay biraz devam etmeye başladı oda ceza yedi biraz geri geldi şimdi bu hafta yine tekrar geri geldi öksürükten nem mi kapıyorsunuz derler ne derler yani kendinize gelin iyi tatiller ben güveniyorum for met yönetimine ve şirketin geleceğine Çelik sektörü bu ülkenin geleceğidir Domates biber satma ile bu ülke kalkınmaz
    Matrikse geçtiğimiz hafta spk başvurusu ile alakalı kabul edilmediği ile alakalı bir haber düşmüştü, simdide spk başvuru haberini görüyorum şaşırtıcı bir durum...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Matrikse geçtiğimiz hafta spk başvurusu ile alakalı kabul edilmediği ile alakalı bir haber düşmüştü, simdide spk başvuru haberini görüyorum şaşırtıcı bir durum...
    Başka bir hisse ile karşılaştırma durumunuz olmasın. Başvuru zaten geçen hafta yapıldı. Matriks haber geçmişini atıyorum buraya. Ya başka bir hisse ile karıştırıldı ya da haber yeterince incelenmesi.

SPK Başvuru tarihi 21/10/2020

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Okuduguma gayet eminim, merko 23 tl cıvarındaydı ordan aklımda kalmıs taban serısıne basladıgında format basvurusu red edıldı dıye haber dusmustu, hoş bu tur kararlar genelde spk bultenınde acıklanır lakın format elınde olmadıgı ve sadece takıbımde oldughu ıcın onemsememıstım. belkı yanlıs düştü bilmiyorum.
    Sahsi görüşüm patron yuklu hısse satısı yaptıgı hısselerden uzak duruyorum.Lakin en yakın ornek katmerde patron hısse sattım dedı 4 .28den 12 tl gordu :D
    hisseye olumsuzluk pompolamıyorum elımde yok almayıda düşünmüyorum. Elinde olanlara bol kazanclar dılerım.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

4.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Okuduguma gayet eminim, merko 23 tl cıvarındaydı ordan aklımda kalmıs taban serısıne basladıgında format basvurusu red edıldı dıye haber dusmustu, hoş bu tur kararlar genelde spk bultenınde acıklanır lakın format elınde olmadıgı ve sadece takıbımde oldughu ıcın onemsememıstım. belkı yanlıs düştü bilmiyorum.
    Sahsi görüşüm patron yuklu hısse satısı yaptıgı hısselerden uzak duruyorum.Lakin en yakın ornek katmerde patron hısse sattım dedı 4 .28den 12 tl gordu :D
    hisseye olumsuzluk pompolamıyorum elımde yok almayıda düşünmüyorum. Elinde olanlara bol kazanclar dılerım.
    Sizin kötü niyetli bir paylasimda bulunmayacağını da eminim. Sadece mantıkla hareket edelim; yapılmamış başvuru red edilebilir mi
    Şöyle bir nokta var yönetim kurulu kararın alındıktan sonra 1 ay içinde SPK basvurusu yapılması gerekiyormuş. Formt son günden 1 gün önce başvuruyu yaptı. Belki bunun dedikodusu olmuştur forumda ve sosyal medyada. Uzun süredir takipteyim böyle bir habere ben rastladım.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,379
    Yeter artık şu işi uzatmayalım arkadaşlar yok kabul edildi edilmeli yok bilmem ne oldu resmen saçma bir tartışma yani kanun kural kayde neyse format yönetimi son güne kadar başvuru hakkını son dakikaya bıraktı diyebiliriz yönetim kurulu kararı aldıktan sonra bir ay içerisinde başvurması gerekiyordu ve son gün başvurdu zaten formatdan önce başvuran Merko gıda carrefour ve bir çok bedelli bekleyen hisseler var onların onayı gelmedi for metin onayı nasıl gelir ya hi daha formet SPKya başvurmadan Bir dedikodu kazanı nerede kaynıyor bilmiyorum dediğiniz matrix’i biz 7:24 takip ediyoruz bütün alarmlarımız kurulmuş çıkan çıkacak olan bütün haberlerle ilgili sayın Sasa bu haberi bulup yapıştırın bakalım buraya hangi matrix’te ensure Bir dedikodu kazanı nerede kaynıyor bilmiyorum dediğiniz matrix’i biz 7:24 takip ediyoruz bütün alarmlarımız kurulmuş çıkan çıkacak olan bütün haberlerle ilgili sayın Sasa bu haberi bulup yapıştırın bakalım buraya hangi matrix’te Yani bir tek siz 7:24 takip etmiyorsunuz piyasaları elimde olduğu için veya olmadığı için değil Biz kent gıda da seninle beraber üç ay beklemedik mi mayıs ayında başvurduk Ağustosta bölünmedik mi yani adamların yönetim kurulu kararı bile 1:30 ay olmadı alınmalı ve bu perşembe müracaat ettiler ve önümüzde belki iki ay var asparagas haberler yapmanın anlamı yok şirketin Sepe kaya nasıl bir izah name sunduğuyla ilgili tartışmalar yaparsak daha iyi olur zaten bu hisse ile işi olmayan insanların veya almayı düşünmüyorsa gelip bu forumda yazmanın
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,379
    Öğlen seansına kadar çok iyi Dayandık ama akşam 13 milyon tabanda mali görünce dedim hayırdır ya yani bu kadar panik bu kadar mal satacak derdiniz ne ya herkes satışa mal yazarsa kimse satamaz bu işin başka alternatifi yok sabredenleri mutlaka köfte yiyecek burada bakalım belki format yönetimi köfte yapacak bir fırını icat ederler ederler Biz beklerken Kayseri’de de güzel köfte olur ha Allah pastırmalı köfteler söyle güzel yöresel yemekleri yapacak mantıyı yapacak değişik arge çalışmaları yapsa şirket onlara da bir reklam lan bir bastırsa piyasaya of formati kim tutar ya hayırlı olsun ülkede herkes tavandan hisse almak için peşinden koşuyordu 400 hissede şimdi tabandan satmak için sıraya giriyor algı ve piskoloji bu kadar bozuk bir ülke anca böyle olur zaten
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7. Telegramda iyi pazarlama yapıyorlar bu hisseyi... öyle olacak böyle olacak hadi herkse tavana alış girsin yok bilmem ne ,yok bu fiyatlardan bölünmesi imkansız 10 tl den aşağı da bölünmez, bu fiyatlardan satanin akli yok ,geri zekalı küçük yatırımcı gibi seviyesiz diyaloglar.. elimde bir miktar var gözümde okadar da buyutmuyorum bakalım gerçekten kazandıracak mi

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Birileri uçacak dedikce hisse düşdükce düştü 4.80 oldu bakalım nerden döner. Döner mi

Sayfa 81/97 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •