Sayfa 91/97 İlkİlk ... 41818990919293 ... SonSon
Arama sonucu : 773 madde; 721 - 728 arası.

Konu: FORMT - Formet Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,367
    1.50 yi geçer üzerinde kalırsa birde 3 ve 6 aylık karlar güzel gelirse ki gelmesi lazım hırsız oradan da çalmaz ise tabi güzel olur
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    2 gün mu ? %50 yaptı ))

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1 tl den kim aldıysa %50 güzel biz 9 ay önce aldığımız için bata yolu var. 🙃))

3.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    1 tl den kim aldıysa %50 güzel biz 9 ay önce aldığımız için bata yolu var. ))
    8 tl den alip 6 tl den kol bacak kesip çıkmıştım .1 tl den alayim mi düşürürken %50 gitti ... nasip diyelim... INŞALLAH zararsız çıkarsiniz

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    1 tl den kim aldıysa %50 güzel biz 9 ay önce aldığımız için bata yolu var. ��))
    Aynen, şirketin bedelli fon kullanım raporunu okuyup, şirkete güvendik aldık. Maliyetim ortalama 2tl civarı 5-6 tavan yaparsa maliyetim çıkıyor

Beklediklerim:

1) Fon kullanım raporunda söz verildiği gibi Fabrika'nın satınalınma haberi
    2) Büyük şehirlerde showroom / depo açılma haberleri
    3) Borç yükü azalmasıyla, olumluya dönen bilançolar

Patron için kötü şeyler söyleniyor, buna rağmen şirketi kendi haline bıraksa bile uzun vadede kazanmamız söz konusu

5. Haysiyet yoksunu namus yoksunu patron...cek elini ky nin üstünden..lan zaten bu memlekette ne Dolan üçkağıt cikiyorsa bunun memleketinden çıkıyor

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

aylık takas

Sayfa 91/97 İlkİlk ... 41818990919293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •