Special Days Image
Sayfa 95/97 İlkİlk ... 45859394959697 SonSon
Arama sonucu : 773 madde; 753 - 760 arası.

Konu: FORMT - Formet Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Orasi oyle ama fon kullanim raporunda dediklerini yaparlarsa hatta 70% yapsalar bile sirket adam olabilir. Oncelikle fabrika binalarinin satinalmasini bekliyorum

Sent from my SM-N770F using Tapatalk

Bi derinlik olsa Kimse kalmamış hayırlısı.

3. Fabrika binasını akacakları kişi satıştan vaz geçtiğini açıklamıştı bir süre önce

Alıntı Originally Posted by steve_harris Yazıyı Oku
    Orasi oyle ama fon kullanim raporunda dediklerini yaparlarsa hatta 70% yapsalar bile sirket adam olabilir. Oncelikle fabrika binalarinin satinalmasini bekliyorum

Sent from my SM-N770F using Tapatalk
    Maalesef borçluluk aZaldı. Ancak fabrika binasını satın alamadıklarını açıkladılar . Kaçıran varsa kap açıklaması fon kullanım açıklamasını bulup bakabilirler

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Maalesef borçluluk aZaldı. Ancak fabrika binasını satın alamadıklarını açıkladılar . Kaçıran varsa kap açıklaması fon kullanım açıklamasını bulup bakabilirler

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir
    Mülk sahibi protokol yapmış 31 Mart 2021 de dolmuş satıştan vaz geçmiş 2 ci mal sahibi arazide enerji üretip satacakmış 6 aylık protokol mu yapılır burası Türkiye rakamlar çok hızlı değişiyor. Gerçi enflasyon %19 ama hissedilen kaç kimse söylemiyor.

Teoman Poyraz hisseleri tipe dönüştürüyor. Kime satacak kesin ky ye kinitlerler.

Teoman poyraz ve diğerleri 17.085.776 lot hisseyi tipe çevirdiler kime nasıl satacaklar bilen var mı

7. haberim yok ama mide bulandırıcı. fiili dolasımı 90% olan hisse de daha ne satacaklar

8. %96.6 dolaşım oranu ile borsa rekorlarından birine ortak oldu sanırım. Nasıl bir sistem var anlamıyorum. Sadece %3.5 gibi bir oranla şirketin imtayzlı yöneticisi olmayı aklım almıyor gerçekten. Bu şekilde bir uygulamanın adalet, hak vb. hususları tamamen çiğnediğini düşünüyorum.

Sayfa 95/97 İlkİlk ... 45859394959697 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •