Sayfa 61/97 İlkİlk ... 1151596061626371 ... SonSon
Arama sonucu : 773 madde; 481 - 488 arası.

Konu: FORMT - Formet Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

aylık takas

Bu hisse nin hikayesi bu kadar düşmüş

Merhaba,

Hocam hisseyi internet bankacılığından alıp-satamıyoruz galiba. Bunun bir bitiş tarihi var mı? Atıyorum şu tarihten sonra internetten alınıp/satılabilir diye bir karar/hüküm var mı ? KAP'tan baktım biraz ama göremedim, forumda bilenler olabilir diye sormak istedim.

Hayırlı kazançlar..
    Zaman bendedir ve mekan bana emanettir..

Alıntı Originally Posted by KARA Yazıyı Oku
    Merhaba,

Hocam hisseyi internet bankacılığından alıp-satamıyoruz galiba. Bunun bir bitiş tarihi var mı? Atıyorum şu tarihten sonra internetten alınıp/satılabilir diye bir karar/hüküm var mı ? KAP'tan baktım biraz ama göremedim, forumda bilenler olabilir diye sormak istedim.

Hayırlı kazançlar..
    İnternet üzerinde işlem yapılıyor 10 haziran 2020 kadar tek emir var. Birde manipülasyon yapan grup varmış biraz araştırdım.

Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    İnternet üzerinde işlem yapılıyor 10 haziran 2020 kadar tek emir var. Birde manipülasyon yapan grup varmış biraz araştırdım.
    İnternetten emir veremiyoruz. Telefon ile veya şubeden verebilirsiniz diyor.

brs.jpg
    Zaman bendedir ve mekan bana emanettir..

Alıntı Originally Posted by KARA Yazıyı Oku
    İnternetten emir veremiyoruz. Telefon ile veya şubeden verebilirsiniz diyor.

brs.jpg
    Ben internet şübesin den işlem yaptım hergün de işlem giriyorum sanırım risk li hisse oldugu için bazı aracı kurumlar hisse bazlı internet işlemlerini kısıtlamıştır.

Sayfa 61/97 İlkİlk ... 1151596061626371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •