Sayfa 90/97 İlkİlk ... 40808889909192 ... SonSon
Arama sonucu : 773 madde; 713 - 720 arası.

Konu: FORMT - Formet Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Bu namussuz şirket sahibinin anasının sütünden şüphem var....boyle soygun olmaz..
    Spk ne is yapar onu da merak ediyorum....

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iyi itelediler...
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2. Bakalım bedelliye ne kadar katılım olmuş ne kadar nakit girişi olacak ? 170 mln girse hiç yatırım yapmadan faizden dövizden senede 25 mln rahat net kar elde eder ama yatırımla vs ile paraları iç etmezler inşallah..adam gibi yatırımlarını yapıp kar ederler.milletin sırtına yük oldular ... ytd

3. bürüt takastan ne zaman cıkıyor kagıt.
    NEREYE GIDECEGINI BILMEYEN YELKENLIYE
    HIC BIR RUZGAR YARDIMCI OLAMAZ...

4. Bu firma sahibi bir üçkağıtçı olabilir mi? Ama bizim spk da buna ortak olmuş olabilir mi?
    Ulan ne oluyorsa ky ye oluyor.. yazık ..lanet olsun batsinnsizin zihniyetiniz ..size izin veren üçkağıtçı burokraatlar da yokolsun..

Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

Patron bedelli ye katılmadı mı bi anda hisse % 88 halka açık olmuş daha önce % 74 Dü aradaki fark nerden.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    hatay
    Gönderi
    500
    Firma sahibi diye bir isim bulduydum, kap ta ortaklar içinde adı yoktu. Hisseleri halka açık yapıp orda oynuyorlar sanırım. Bi yerde dip yapıp milleti bezdirip mal toplamalarını bekliyorum. İnşallah patron firmayı bırakıp kaçmaz.
     Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Bu firma sahibi bir üçkağıtçı olabilir mi? Ama bizim spk da buna ortak olmuş olabilir mi?
    Ulan ne oluyorsa ky ye oluyor.. yazık ..lanet olsun batsinnsizin zihniyetiniz ..size izin veren üçkağıtçı burokraatlar da yokolsun..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yön yukarı mı oldu 2 gündür alıcılı

8.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Yön yukarı mı oldu 2 gündür alıcılı
    2 gün mu ? %50 yaptı ))

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 90/97 İlkİlk ... 40808889909192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •