Sayfa 71/97 İlkİlk ... 2161697071727381 ... SonSon
Arama sonucu : 773 madde; 561 - 568 arası.

Konu: FORMT - Formet Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by arost Yazıyı Oku
    iyiki erkenden yerimizi almışız yoksa yer bulmakta zorluk çekermişiz
    Yer her zaman olurda doğru zamanda binmek mutlu eder. Yoksa sabah bile alış fırsatı verdi.biz ky olarak düşük değil de yükselmiş hisseye ilği gösteriyorum. Her şeyin hayırlısı olsun.

2. Bedelli başvurusu ve izahname her an gelebilir. Başvuru ve izahname gelen klgyo hissesi 3 gündür tavan. Biz tavanlara başvurudan önce başladık. Başvuru sonrası bir merko olur mu? Bekleyip göreceğiz Hem kilerde hem de buradayım.

3. hadi bakalım iki gözümün çiçeği, başvuru haberlerini yolla da soluklanmadan gidelim
    Burada yer alan herhangi bir bilgi, yorum ve tavsiye (niteliği ne olursa olsun) yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Alıntı Originally Posted by lefewre Yazıyı Oku
    hadi bakalım iki gözümün çiçeği, başvuru haberlerini yolla da soluklanmadan gidelim
    Başvuru yerine spk 3 ay tek emir kararı verdi bakalım nasıl olucak

5.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Başvuru yerine spk 3 ay tek emir kararı verdi bakalım nasıl olucak
    Merko 11 kat gitti, hiç bir tedbir gelmedi, 2 tavanla tek emir nerden çıktı. Farketmez aten giden hisse hiçbir ceza dinlemez, buradan bölünecek hali yokya...

6. Horoz yakaladım seni
    Carfurda sattın geldin maşallah

7.  Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    Horoz yakaladım seni

İnternet yasağı gelmedi iyi ki. Yarın da cuma. Al takke ver külah mı yapacak bakalım

8.  Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    Horoz yakaladım seni
    Nasibimizi arıyoruz, sende aldın mı?

Sayfa 71/97 İlkİlk ... 2161697071727381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz