Sayfa 41/97 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon
Arama sonucu : 773 madde; 321 - 328 arası.

Konu: FORMT - Formet Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sonumut23 Yazıyı Oku
    Maliyet ne acaba özel değilse yazabilirmisiniz benimde maliyet yükseklerde

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1.37 ye aşağılardan da alarak düşürdüm.bekleyeceğiz zararına mal yok .1.10 lu seviyelere olurda düşerse yine alırım.

2.  Alıntı Originally Posted by Roni38 Yazıyı Oku
    1.37 ye aşağılardan da alarak düşürdüm.bekleyeceğiz zararına mal yok .1.10 lu seviyelere olurda düşerse yine alırım.
    38 olduğuna göre Kayserilisiniz patronda Kayserili sizce durumlar nasıl patron sahip çıkıyor mu şirketine

3. Merhaba bu hisseyi takibime aldim bugun tum kap haberlerini okuyarak ise basladim , bedelsiz vermeden onceki gun kacti fiyati hissemizin kacta bolundu acaba

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by sonumut23 Yazıyı Oku
    38 olduğuna göre Kayserilisiniz patronda Kayserili sizce durumlar nasıl patron sahip çıkıyor mu şirketine

Doğru tahmin ...önümüzde ki hafta fabrikayı ziyarete gidebilirim.işlerin iyi olduğunu duymuştum.inş daha iyi olur ve yıl sonu iyi bir bilanço ile yeniden 2 tl üzerine atar diye düşünüyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Roni38 Yazıyı Oku
    Takip edin ,çok sık düşüyor 09,08 vs. rakamlara.

6.  Alıntı Originally Posted by Roni38 Yazıyı Oku
    Bu kadar da düşmemeliydi. Gebertti ky yı. Yıl içi 2.93 leri görmüş. Açığa veren varsa yakalansa içim soğur. Ytd
    Son düzenleme : neden07; 12-12-2018 saat: 17:30.

7. Patron kağıdı paçavraya döndürmüş.

8.  Alıntı Originally Posted by OKTAY5 Yazıyı Oku
    Patron kağıdı paçavraya döndürmüş.
    Benim anladığım1.13 ten kağıt değişimi var gibi. Çünkü sürekli 1.13 e verdikçe alış geliyor. Kağıt göze hoş geliyor. Ytd

Sayfa 41/97 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •