Sayfa 14/30 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 240 madde; 105 - 112 arası.

Konu: PENTA - Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.

1. 20 lotta bana gelmiş 32 tlden

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. kendileri çalıp kendileri oynacak, 3 5 tavan yaptırıp ilgi çekmeye çalışabilirler, dikkatli olmakta fayda var.

3. Talep yoğun olmayınca 32 den verilmiş.

4.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    kimse bişey savunmuyor tüpraş migros kendi sektöründe ne ise pentada o ne eksik ne fazla sektöründe lider dünyada bir çok firmanın türkiyedeki tek dispritörü senede 800 milyon dolar ciro yapıyor penta da bakkal bozması değil
    3. çeyrek ile halka arz geliri sayesinde karlılıkta iyileşme hissedilecek o zamana göreceğiz
    petrol fiyatları 30 dan 68 geldi tüpraş yine zarar ediyor
    migros varlık satmasa bi 10 sene daha kar açıklayamaz 2 yılda 2.5 milyar tl fazla avm sattı adamlar genel merkezi bile sattı son 7 yılda ilk defe bu sene kar açıkladı
    ben migros tüpraş iyi kötü demedim ama penta kötü firma değil halka arzda 1 talep gelmeseydi bile bu durumu değiştirmezdi
    siz olayı garip konseplere sokmuşsunuz fk senet 2017 halka arz vs
    ben ülkeri beğenmiyorum büyüme 0 büyüme olarak ciroyu almayın tonaj büyümesi yok satışı arttıramıyor dünya şekere şekerleme ve çikolayata sağlık açısından artık pek sıcak bakmıyor karlılığı sürdürülebilir değil
    bir sen akıllısın da 800 milyon dolar ciroyu sektör lideri olduğunu ne yerli kurumsal yatırımcılar ne de yabancılar göremedi. yahu hisseye kurumsal yatırımcılar girmemiş girmemiş. bu fiyatlardan alın kendinizin olsun demiş. hadi vatandaşın finansal okur yazarlığı düşük koskoca kurumsal yatırımcıların da mı düşük? azıcık akıl mantık çerçevesinde konuşun. bu şirket o kadar iyi güzel işliyordu madem de arz edilen paylardan gelen parayı borcuna neden kullanıyor. adamlar mis gibi sektör lideri olarak çalışırken borçlanmış. tabi keyiften falan borçlanmışlardır. ha daha önce arz etmeyi denemişler olmamış fırsat bu fırsat deyip arz furyasına katılmışlar. onda da ne yerli kurumsal ne de yabancı kurumsala mal satamayıp 94 bin yerliye üç beş vermişler.

5.  Alıntı Originally Posted by beneksol Yazıyı Oku
    bir sen akıllısın da 800 milyon dolar ciroyu sektör lideri olduğunu ne yerli kurumsal yatırımcılar ne de yabancılar göremedi. yahu hisseye kurumsal yatırımcılar girmemiş girmemiş. bu fiyatlardan alın kendinizin olsun demiş. hadi vatandaşın finansal okur yazarlığı düşük koskoca kurumsal yatırımcıların da mı düşük? azıcık akıl mantık çerçevesinde konuşun.
    kuıumsal aldı sen nereye bakıyorsun en yüksek kurumsal satış oldu 18,4 milyon payın 3.4 milyon ky,8.9 milyon yıldız holding fonu 6,1 milyon pay ilişkili olmayan kurumsal almış %35 pay almış zaten hedeflenen yerli %30 du 35 almış daha ne yapsın
    yabancı hiç almmamış ky zaten berbat

6. Ulker grubunda yatirmciya guven verme gibi bir dertleri olsaydi +1.3 borsada
    Gozde eksi sokm notur ulker de hafif arti kapatmazdi.

Guveni saglamak isteseydi bugun 3 sirketini tavan cekerdi insanlar mesaji anlardi..

Penta %50 temettu dagitmaz.. o maddeyi görmedim ama orda %50 ye kadar falan yazıyordur..

Ulker genel kurulunda hani siz %70temettu dagitacaktiniz diye bir yatirimci sordu divan kurulu başkanı ilk abondone oldu daha sonra biz onu %70e kadar dedik dedi..
     Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    kuıumsal aldı sen nereye bakıyorsun en yüksek kurumsal satış oldu 18,4 milyon payın 3.4 milyon ky,8.9 milyon yıldız holding fonu 6,1 milyon pay ilişkili olmayan kurumsal almış %35 pay almış zaten hedeflenen yerli %30 du 35 almış daha ne yapsın
    SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Ulker grubunda yatirmciya guven verme gibi bir dertleri olsaydi +1.3 borsada
    Gozde eksi sokm notur ulker de hafif arti kapatmazdi.

Guveni saglamak isteseydi bugun 3 sirketini tavan cekerdi insanlar mesaji anlardi..

Penta %50 temettu dagitmaz.. o maddeyi görmedim ama orda %50 ye kadar falan yazıyordur..

Ulker genel kurulunda hani siz %70temettu dagitacaktiniz diye bir yatirimci sordu divan kurulu başkanı ilk abondone oldu daha sonra biz onu %70e kadar dedik dedi..

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Penta ve şokta var şok bu sene ilk defa kar açıkladı temettü dağıttı şok temettü dağıtım politikasında en az %30 dağıtacağı yazıyor , penta haftaya açıklar cfo en az %50 temettü dedi ve izahnamede bu bulunuyor ama kar dağıtım politikası daha açıklanmadı ben bi değişiklik olacağını sanmıyorum ama bekleyip görelim , grup olarak %100 haklısın ky bi taraftan haklı Yıldız hisse performans çok kötü hepsi yüksek iskontolu ama kullandığı enstrümanlar yanlış fk senet 2017 arz vs şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim bu sene en iyi arz olan şirketler 1)penta 2) granit 3) biotrend 4-) Matrix 5-)kalekim -) serum 6-)gwind 7-) çan 2 8-)Aydem 9-)turex bu benim sıralamam penta 2022 genel kurulda en az 2.5 tl temettü verir tahminim, penta 2021 birinci çeyrekte Özkaynak 47 milyon artmış izahnamede var ama ne kadarı kar bilmiyorum 2. Çeyrekte en az 50 milyon kar beklentim var senetleri ödeyince faiz indirimi alacak vw kar artacak 3. Çeyrekten itibaren 40 milyon net karın altına düşeceğini sanmıyorum.
    Son düzenleme : tarik1234; 10-05-2021 saat: 22:07.

8.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    ahahah kurumsal aldı mı??? 1 tane fon aldı malın çok büyük çoğunluğunu. 13,624,600 lot aldı istanbul porföy yıldız fonu. hisse fiyatını da tabandan verdiler. kim bu yıldız fonu biliyor musun? bilen yok kim olduğunu. bence patron kendisi aldı sırf arz iptal olmasın diye. tonla yerli kurum var ama bir akıllı bu yıldız fon öyle mi???
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/936134

Sayfa 14/30 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •