Special Days Image
Sayfa 21/30 İlkİlk ... 111920212223 ... SonSon
Arama sonucu : 240 madde; 161 - 168 arası.

Konu: PENTA - Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.

1. Vay Vay Vay Pentaaa..

148.50 tl ile show devam ediyor.Bu fiyatla şirketin değeri 6 milyar 410 milyon tl yapar ,"yarasa". eski para ile 6.4 katrilyon tl.
    Ne şirketmiş bu ya.SPK denen kurum sormaz mı acaba ne iş kim alıyor kim satıyor.Halka arz da 38 tl den arz edilemeyen çürük elmaya kim bu kadar ısırık atıyor diye sormaz mı.kaç kuruşluk şirket ki.Borsa degil kumarhane maaşallah.
    sazanlık yapacaklar dikkat.

yatırım tavsiyesi degildir.

2.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Evet ben bunu hayra yordum.Hayırlısı olsun.
    Evet hayra yorduğumu söylemiştim , gidişat beni mahçup etmedi.Hissenin gidişinde yada düşüşünde en küçük bir etkimiz söz konusu değildir ve olamaz..Sadece hisse ile ilgili analiz ve düşüncelerimiz vardır. Bunlarda zaten tavsiye niteliğinde değildir.

3. Tabiidir ki bu fiyatlar hissenin arzına göre çok katlanmış halidir. Yatırımcılara bu fiyatlardan dikkatli olmalarını söylemeye gerek bile yoktur.Her yatırımcı bunun bilincinde olarak risklerden kendini korumalıdır.

4. Aksa akrilik te geçildi.. Sırada otokar biraz daha gayretle tüpraş bile geçilebilir..

5. Senet,belgesellerde avını suyun altunda bekleyen timsah misali kurbanlarını bekliyor.Suya, içmek işin kafasını sokan kurban bulunursa aşağıya doğru hareket eder .Yok kurban bulamazsa(halka arz da olduğu gibi) sinirlenir deli olur biraz daha yukarı gider bırak tüpraş i sollamadıgı kalmaz.Rulet dönüyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.Çarpılmayın diye şahsi görüşlerimdir.

6. Kurban bulunamıyor maalesef sinirden yukarı gidiyor.

7. Pentada bazı firmaların belirgin alıcılı olduğu seanslar devam ediyor. sanırım ilk bilanço iyi bekleniyor.Hisseyi elinde tutanların satışa gelmemesi üzerine hisse şu ana kadar bir türlü gerilemedi.

Dövizin yükselişi ile birlikte cironunda aynı oranda yükselebileceğini ve buna bağlı olarak piyasa oyuncularının gözlerini yukarı diktiklerini bize hissettiriyor sanki..

Ama piyasadır bu hiç belli olmaz ,bir anda her şey tersine dönebilir ve gözlerini aşağıyada dikebilirler.

Bu yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.Hisse şu an çıkış fiyatına göre 6 kat yukarda olup risk ve tehlike içerdiği hesap edilmelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Pentada bazı firmaların belirgin alıcılı olduğu seanslar devam ediyor. sanırım ilk bilanço iyi bekleniyor.Hisseyi elinde tutanların satışa gelmemesi üzerine hisse şu ana kadar bir türlü gerilemedi.

Dövizin yükselişi ile birlikte cironunda aynı oranda yükselebileceğini ve buna bağlı olarak piyasa oyuncularının gözlerini yukarı diktiklerini bize hissettiriyor sanki..

Ama piyasadır bu hiç belli olmaz ,bir anda her şey tersine dönebilir ve gözlerini aşağıyada dikebilirler.

Bu yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.Hisse şu an çıkış fiyatına göre 6 kat yukarda olup risk ve tehlike içerdiği hesap edilmelidir.
    Halka arz fiyatı yüksek bulunduğu için alan olmadı buda şu demektir şu anki fiyat ,gerçek fiyatın en az 10 katı .Yaklaşanı yıldırım çarpar.

Sayfa 21/30 İlkİlk ... 111920212223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •