Sayfa 23/30 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon
Arama sonucu : 240 madde; 177 - 184 arası.

Konu: PENTA - Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.

1. GERÇEKTEN
    çok merak ediyorum
    hangi geri zekalı ordusunun neferleri bu hisseye 1 milyar usd üzerinde
    değer biçerek işlem yapıyor anlamak mümkün değil
    allah akıl fikir versin diyeceğim ama pek mümkün görünmüyor

2. daha önce 2 halka arz da açılamamıştı
    sonra yıldız holding kendi fonuna alarak halka açılmasını sağladı
    rezil rüsva olmamak adına
    şu anda hisse başı 25 tl veren olsa tüm ortaklar payını verip gitmez ise şaşarım

Global alıyor ama karşı taraftan başka kurumdan satıyor mu yabancıya mı virman yapıyor göremedim
    Ulusal endex dolar tepe den %32 düştü endexte de -%32 düşüş 1633 e denk geliyor orada GAP var alırlar orayı görünen bu 1633 altında 1546 da GAP var ama önceden görüldü o seviyeyseler TL bazlı bakalım yakın stoklu işlemler

Halka arz aşamasında kötü dediler kimse almak istemedi alan da bir ev parası çıkardı borsadaki en toplu şirketlerden biri halkın (ky) olduğu hisseler gitmiyor gidene kadar da ömür bitiyor satan çok oluyor kötülenen mal nedense kıymetli oluyor para kazandırıyor ky olmadığı tahtalarda hareket bol olur cuma günü %10 dan -%5 sonra tekrar yukarı dobur ile karşılaştırıyorlar dobur dediğin dergi satıyor 1 lira değeri yok bilanço güzel tamam kısa vadede çok gitti yeni halka arzda kötülediğiniz şirket olursa hemen alıp en az 6 ay bekleyeceğim

5.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Global alıyor ama karşı taraftan başka kurumdan satıyor mu yabancıya mı virman yapıyor göremedim
    Ulusal endex dolar tepe den %32 düştü endexte de -%32 düşüş 1633 e denk geliyor orada GAP var alırlar orayı görünen bu 1633 altında 1546 da GAP var ama önceden görüldü o seviyeyseler TL bazlı bakalım yakın stoklu işlemler

Yazınız üzerine baktım , global son 1 ayda 363 maliyet ile 436 000 adet penta almış ve citibanka göndermiş gibi görünüyor.Globalin alımları son 2 günde de devam etmiş.

441 civarı saatlik periyotta GAP vardı onu aldı artık dikkatli olmak gerek yakın stoplu işlemler

7. Citibankın son birkaç aydaki alımlarla, Pentadaki hisse toplamı 2.83 mn adet olmuş ve takasta 2. sıraya yerleşmiş. Pentaya bir ilgi olduğu söylenebilir. Hissede başlayan hareketlenmeyi beklenen yıl sonu bilançosuna bağlayabiliriz. Gelecek bilanço ile özellikle 2022 yılsonu karlara ve sermaye artırımına odaklı bir seyir izleyeceğini ha keza söyleyebiliriz.

8. Teknik olarak ise,350 direncini geçmemiz halinde daha önce gördüğü en yüksek tepeye yaklaşabiliriz .

----------------------------------------------------------------------------------
    Yazılarım , bu forumdaki hisseleri diğer yatırımcılarla karşılıklı görüşlerle inceleyerek fikir alış verişinde bulunmak amacıyladır.
    Bu sebeple, buradaki yazılar ve rakamlar al sat önerisi olmayıp, bu amaçla alınıp kullanılmamalıdır.

Sayfa 23/30 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •