Sayfa 27/30 İlkİlk ... 172526272829 ... SonSon
Arama sonucu : 240 madde; 209 - 216 arası.

Konu: PENTA - Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Tüitırda penta pazarlanıyor. Aman diyim ülkerin hele zirveden dönmüş balon şirketlerine bu fiyatlardan bulaşmayın. Kazanmadığınız para öldürmez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Kağıt,Bölünmeden önce Tavan tavan giderken 700 TL yi Geçene kadar,be Bölündükten sonra taban taban geri gelip 60 TL ye inene kadar gıkı çıkmayan çok bilmiş tivıtır fenomenleri ve ( Sözde .)Yatırım uzmanları ,Şimdi çıkmış şirketi kötülemeye başlamışlar..Hemi de ,Endeksin % 4.50 Arttığı bir günde.!!
    Sanki,Borsa da işlem gören firmalar ettiği Kaara göre fiyatlanıyor..!?

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Bi kere daha uyarıyorum, sakın ha tivitırdaki methiyelere kapılıp bu kağıdı almayın. Patladı patlayacak. Malın nerdeyse tamamı kendilerinde buraya kendileri getirdiler, şimdi devrecek ky arıyorlar. Bulaşmayın 10 sene bi daha zirve göremez. Sahibi zaten belli.

4.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Bi kere daha uyarıyorum, sakın ha tivitırdaki methiyelere kapılıp bu kağıdı almayın. Patladı patlayacak. Malın nerdeyse tamamı kendilerinde buraya kendileri getirdiler, şimdi devrecek ky arıyorlar. Bulaşmayın 10 sene bi daha zirve göremez. Sahibi zaten belli.
    sn.decamercion,yorumlarınıza hak vermemek mümkün değil,hisseye yalandan olsa bile hareket veremiyorlar.az bir zararla çıktım.ytd.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    sn.decamercion,yorumlarınıza hak vermemek mümkün değil,hisseye yalandan olsa bile hareket veremiyorlar.az bir zararla çıktım.ytd.
    Geçmiş olsun, bu tür kağıtlar buralardan fezaya da çıksa dönüp bakmayın, hoş çıkamaz zaten de. Hep derim kazanamdığın paraya üzülmen 10 dk sürer, ama kaybettiğin para seni bitirir.

6.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun, bu tür kağıtlar buralardan fezaya da çıksa dönüp bakmayın, hoş çıkamaz zaten de. Hep derim kazanamdığın paraya üzülmen 10 dk sürer, ama kaybettiğin para seni bitirir.

7. yuh be yuh,sahtekar bir firmaymışsınız,tüüüü suratınıza.

8. Oh be bu mendeburdan az bir zararla kurtuldum.

Sayfa 27/30 İlkİlk ... 172526272829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •