Sayfa 18/30 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon
Arama sonucu : 240 madde; 137 - 144 arası.

Konu: PENTA - Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.

1. Muraaaat yatırımcıyı böyle alavere dalavere ile kandırırsan hissene gelen olmaz. Beter ol diycem ama ucu bana da dokunuyor, neyse.

2. arz olayının büyüsü bitmişti bu iyice perçinledi en azından aydem gibi bio gibi -6 açmadı ama kalekim için iyi olmadı en azından ilk gün tavan açaydı iyi olacaktı sonraki arzlar için umut olurdu ama artık arz işi bitti heralde malın yarısını kendisi alan şirket ilk gün için güzel bir açılış yapamaması çok ilginç ytd...

3. tarik1234 kendini paralıyordu şöyle uçacak böyle kaçacak muazzam hisse diye. aha buyur, daha ilk günden bile yeşil yakamadı. o kadar kurum, o kadar küçük yatırımcı göremiyor hala pentanın ne "muazzam" hisse olduğunu ya yuh olsun bunların hepsine.

4.  Alıntı Originally Posted by beneksol Yazıyı Oku
    tarik1234 kendini paralıyordu şöyle uçacak böyle kaçacak muazzam hisse diye. aha buyur, daha ilk günden bile yeşil yakamadı. o kadar kurum, o kadar küçük yatırımcı göremiyor hala pentanın ne "muazzam" hisse olduğunu ya yuh olsun bunların hepsine.
    Banane ky ben finansala temele bakarım 2. Çeyrek karı açıklasın öyle değerlendiririz piyasa değeri arz talep belirler bu ederi olduğu anlamamış gelmez tazekuru kontrol matik kent kartonsan sasa vs onlarca ederinin üstünde hisse var tam tersi yüksek iskontolu hisselerde bulunuyor bunların yüksek yada düşük olması ederini. O olduğu anlamamış gelmez ben bu sene 150 milyonun atında net kar açıklayacağını sanmıyorum iyi firma fikrimde değişiklik yok kağıdın algısı kötü maalesef yüksek bedelsiz potansiyeli var ve her sene %50 en az temetyü (bedelsin yada nakit ) ödeyecek bu enindr sonunda fiyatlanır

5. he fiyatlanır he bekle sen. bunun fiyatlanabileceğini sen düşünüyorsun da koskoca bank of america deutsche bank falan düşünemiyor. örnek diye verdiğin hisseler sasa hariç full spekülatif. sasa da bir nebze spekülatif ama yine kendi alanında tekel olduğundan az da olsa tutar yanı var. ha sen diyorsan ben spekülatörüm ben de çuvalla para var bu hisseyi kent gibi tazekuru gibi zirvelere götüreceğim ona bir şey diyemem.

6.  Alıntı Originally Posted by beneksol Yazıyı Oku
    he fiyatlanır he bekle sen. bunun fiyatlanabileceğini sen düşünüyorsun da koskoca bank of america deutsche bank falan düşünemiyor. örnek diye verdiğin hisseler sasa hariç full spekülatif. sasa da bir nebze spekülatif ama yine kendi alanında tekel olduğundan az da olsa tutar yanı var. ha sen diyorsan ben spekülatörüm ben de çuvalla para var bu hisseyi kent gibi tazekuru gibi zirvelere götüreceğim ona bir şey diyemem.
    kesinlikle bu adı geçen hisselerin hepsi spek hissesi sadece kentte hisse o kadar az ki kimde kaç lot var spek tek tek isim verebilir
    asıl mesele koskoca dev şirket pentasına nasıl tavan yaptıramadı acaba ne sattıysa kar bilip tası taragı toplayıp bidaha dönüpte bakmayacak mı tahtasına bu grup hani dev gruptu diğer hisselerindeki bunuda başı boş bırakacak heralde...ytd
    benim takıldığım yarin için kalekime kötü örnek oldu...ytd

7.  Alıntı Originally Posted by kapkankaan Yazıyı Oku
    kesinlikle bu adı geçen hisselerin hepsi spek hissesi sadece kentte hisse o kadar az ki kimde kaç lot var spek tek tek isim verebilir
    asıl mesele koskoca dev şirket pentasına nasıl tavan yaptıramadı acaba ne sattıysa kar bilip tası taragı toplayıp bidaha dönüpte bakmayacak mı tahtasına bu grup hani dev gruptu diğer hisselerindeki bunuda başı boş bırakacak heralde...ytd
    benim takıldığım yarin için kalekime kötü örnek oldu...ytd
    Birinci çeyrek finansalı arz geliri gelmeden açıklansın 30 küsür milyon kar beklentim var, 2. Çeyrekte 40 üstüne çıkar ve bundan sonra 40 altına düşmez bu sene yıldız holdinge borçlarını ödeyeceğinden temettü dağıtmaz ama %50 bedelsizi martta açıklar iyi firma egeen den farkı yok temettü şirketi olacak , indeks pentanın benzeri değil indeks içinde 8 firma var ve favök Marjı vs pentanın yarısı kadar verimsiz olduğundan düşük fiyatta aldığı risk ürküttüğünü kuşa değmiyor ben pentanın iyi olacağını düşünüyorum tek sıkıntısı sahibi yıldız holding, oradaki şirketleri örnek verdim penta öyledir böyledir diye değil hisse değeri gerçek değerini göstermez vana göre ederi en az 60 tl 38 halka arz yapılsaydı en az 75 derdim 10 milyon dolar arz geliri daha az geldi daha az borç ödeyecek

8. 33.40 dan sattım maliyeti 32.00 di 60 lot vardı verdim tamamını

Sayfa 18/30 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •