Sayfa 19/30 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
Arama sonucu : 240 madde; 145 - 152 arası.

Konu: PENTA - Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.

1. Penta sessizliğe gömülmüş

2. Arkadaşlar penta nın takasını görebilen varsa söyleyebilir mi? Kim alıp satıyor bu kagıdı? Tahtacısı kim patron mu?
    'Piyasa analizi sadece kendi pozisyonunu empoze etmektir' Şant Manukyan

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Yani malı toptan tek portföy almış. Bunun artıları da olabilir mi acaba? Ky de yok hazır kağıtta!
    Ekip yukarıdan toplauip toplauip aşağıdan ama bir önceki kapanışın azıcık üstünden kapatıyor. Sanki büyük hareket öncesi hareketler gibi. Ama güvenmiyorum. Aman ha yatırım tavsiyesi değildir.

4. Penta 3 gündür tavan ama forumda tek yorum yok. Tahtacı işi biliyor demekki kağıt gittiğine göre ky bulunmadağı içinmiş.
    Olanlara hayırlı olsun, bol kazançlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Pozitif34 Yazıyı Oku
    Penta 3 gündür tavan ama forumda tek yorum yok. Tahtacı işi biliyor demekki kağıt gittiğine göre ky bulunmadağı içinmiş.
    Olanlara hayırlı olsun, bol kazançlar.

Bu yazıdan sonra kaç gün geçmiş ,tavanlar devam etmekte,kimseler yok ,iyi kağıtların değeri ucuzken anlaşılmıyor.Hisse pahalansada incelemekte fayda var diye düşünüyorum.Halka arzla borcu kalmamış ,cirosu yüksek,sektörün sayılı firmalarından,6 aylık bilançosu henüz gelmedi,dahada gidermi gitmezmi yatırımcı buna karar verecek bilançolarına göre.

6. kıçı kırık penta bugünki fitayı ile 4.850 milyon Tl.Siz Ülker in fiyatına bakın bu grubu iyi tanıyın.Kan emici tayfası.Kaptırmayın sakın paranızı.

Forumlarda bloomberg te ve sözde analistler başlar artık penta şöyle iyi böyle iyi diye.Mal kakalayacaklar ya.yukarıda başlamış birisi zaten.iyi kagıtlar ucuzken anlaşılmıyormuş.Pehh.

7. Zamanım olmadığı için yazmayı bırakmıştım ,senin gibiler içinde gerçekten yazmaya değmez ama belki 3-5 kişiyi senin gibilerin
    ağından kurtarabilirim diye yazıyorum, yani kendini önemseyip bişey zannetme.

Yukardaki yazıyı yazdığım gün penta 74,8 kapatmış ,bu gün hisse 111,1 tl ve tavanda 21556 lot alıcılı kapatmış. .O gün yazımı okuyup hisseyi inceleyip alsaydın belki açlığını giderirdin.

Sayemde 3-5 kazanırdın da , ülker tahtasındaki abuk sabuk yorumlarınla, iyi polis kötü polis ayaklarında insanlara zarar ettirmene gerek kalmazdı.Ya da orda işler kesat gidiyor ki vaziyet buralara kadar gelip hisselerle ilgili hissedarları zarar verici tarzda etkilemeye çalışıyorsun.

Yazıklar olsun senin gibilerine

8.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Zamanım olmadığı için yazmayı bırakmıştım ,senin gibiler içinde gerçekten yazmaya değmez ama belki 3-5 kişiyi senin gibilerin
    ağından kurtarabilirim diye yazıyorum, yani kendini önemseyip bişey zannetme.

Yukardaki yazıyı yazdığım gün penta 74,8 kapatmış ,bu gün hisse 111,1 tl ve tavanda 21556 lot alıcılı kapatmış. .O gün yazımı okuyup hisseyi inceleyip alsaydın belki açlığını giderirdin.

Sayemde 3-5 kazanırdın da , ülker tahtasındaki abuk sabuk yorumlarınla, iyi polis kötü polis ayaklarında insanlara zarar ettirmene gerek kalmazdı.Ya da orda işler kesat gidiyor ki vaziyet buralara kadar gelip hisselerle ilgili hissedarları zarar verici tarzda etkilemeye çalışıyorsun.

Yazıklar olsun senin gibilerine

Senin gibi p.askerleri çok gördük bu mecralarda.Hisse 500 tl olsa ne yazar kendi çalıyor kendi oynuyor.Ne zaman kadar Ky senete takılan kadar sonrası tufan...

yatırım tavsiyesi degildir.Sazanlık yapmayın şahsi tavsiyemdir.

Sayfa 19/30 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •